Закрити
Наверх Наверх

Віола Девіс
Viola Davis

Віола Девіс
3,2 
18 голосів
Оцінити:

Дата народження: 11 серпня 1965 (zodiac лев)

Місце народження: Південна Кароліна, США

Діяльність: актриса

Досягнення: Була удостоєна премії "Тоні" за головну роль у п'єсі Fences. У 2011 році за свою роль у фільмі "Прислуга" вона отримала номінації на "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA в категорії "За кращу жіночу роль".

Біографія

Девіс народилась на фермі своєї бабусі, у Сент-Метьюзі, Південна Кароліна. Вона є другою наймолодшою у сім'ї, яка складається з шести дітей. Її батько, Ден Девіс, був дресирувальником коней; а її мати, Мері Еліс, була покоївкою, робітницею на фабриці і домогосподаркою, а також активісткою за громадянські права афроамериканців. Через декілька місяців після її народження, сім'я переїхала до Сентрал-Фоллсу. Девіс описувала свої дитячі роки як «життя в умовах крайньої убогості і дисфункції".

У 1988 році Девіс закінчила Rhode Island College, а у 2002 отримала гонорис кауза із образотворчого мистецтва у коледжі. Також вона навчалась чотири роки у Джульярдській школі. В підлітковому віці її талант визнав Бернард Мастерсон, директор Young People's School for the Performing Arts.

Особисте життя

З червня 2003 Девіс живе у шлюбі із актором Джуліусом Тенненом. Виховують дочку, Дженесіс, яку вони всиновили у жовтні 2011. Девіс є мачухою для двох синів Теннена від попередніх стосунків.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше