Наверх Наверх

Віола Девіс
Viola Davis

Віола Девіс
3,5 
19 голосів
Оцінити:

Дата народження: 11 серпня 1965 (zodiac лев)

Місце народження: Південна Кароліна, США

Діяльність: актриса

Досягнення: Була удостоєна премії "Тоні" за головну роль у п'єсі Fences. У 2011 році за свою роль у фільмі "Прислуга" вона отримала номінації на "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA в категорії "За кращу жіночу роль".

Біографія

Девіс народилась на фермі своєї бабусі, у Сент-Метьюзі, Південна Кароліна. Вона є другою наймолодшою у сім'ї, яка складається з шести дітей. Її батько, Ден Девіс, був дресирувальником коней; а її мати, Мері Еліс, була покоївкою, робітницею на фабриці і домогосподаркою, а також активісткою за громадянські права афроамериканців. Через декілька місяців після її народження, сім'я переїхала до Сентрал-Фоллсу. Девіс описувала свої дитячі роки як «життя в умовах крайньої убогості і дисфункції".

У 1988 році Девіс закінчила Rhode Island College, а у 2002 отримала гонорис кауза із образотворчого мистецтва у коледжі. Також вона навчалась чотири роки у Джульярдській школі. В підлітковому віці її талант визнав Бернард Мастерсон, директор Young People's School for the Performing Arts.

Особисте життя

З червня 2003 Девіс живе у шлюбі із актором Джуліусом Тенненом. Виховують дочку, Дженесіс, яку вони всиновили у жовтні 2011. Девіс є мачухою для двох синів Теннена від попередніх стосунків.

Фотографії

Новини зВіола Девіс

Віола Девіс заступилася за екранізації коміксів
Віола Девіс заступилася за екранізації коміксів
31.10.2019

Лауреат премії Американської Кіноакадемії Віола Девіс приєдналася до дискусії з приводу цінності для кінематографу екранізацій коміксів, яка почалася після скандальної заяви Мартіна Скорсезе

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше