Вхід

Старт

Старт

Адреса:м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 15А

Телефон:550-50-86

Вартість квитків:від 60 до 90 грн

Сайт кінотеатру: http://www.kinokiev.com/

6,0
107 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Розклад сеансів Старт

Про кінотеатр Старт

Кінотеатр "Старт" був відкритий у 1971 році як дитячий спеціалізований кінотеатр. У 1974 році при ДСК "Старт" було створено організацію "Дитяче шкільне молодіжне кіно", яке обслуговувало всі школи та дитячі заклади Харківського району (зараз Дніпровського). У 2007 році було проведено реорганізацію київських дитячих кінотеатрів і об’єднано в єдину мережу "Київкінофільм", до складу якого увійшов і кінотеатр "Старт". Саме у складі "Київкінофільму" у кінотеатрі була вперше здійснена, за всю історію існування закладу, повна модернізація глядацької зали та ремонт приміщень (фойє, фасаду). 6 червня 2008 року кінотеатр "Старт" відновив роботу.
Сьогодні кінотеатр "Старт" - чудове місце для відпочинку. Глядацька зала кінотеатру розрахована на 176 посадкових місць, обладнана за новітніми кіно-стандартами, встановлено сучасний екран, аналогову звукову систему "DOLBY DIGITAL", DVD-проектор, комфортабельні крісла.
В репертуарі кінотеатру кращі новинки вітчизняного та світового кіно - від мультфільмів та казок для дітей до блокбастерів для молоді та кінострічок для сімейного перегляду. Також до вашої уваги історичні фільми, хроніка, екранізація зарубіжної та української класики, науково-популярні та соціальні стрічки. Крім цього кінотеатр "Старт" пропонує затишний кінозал зі сценою та просторе фойє для проведення різноманітних заходів: концертів, шкільних шоу-програм, дискотек, конкурсів, для організації гуртків, кіно клубів тощо.

Дітям-сиротам та дітям віком до трьох років вхід вільний.

Відгуки про кінотеатр Старт 3

255 символів залишилося

Відгуки

 • В

  Вікторія 23.01.2023 14:12

  Хороший кінотеатр! Свіжий ремонт, дуже добрі і вічливі працівники. Дивитись фільми комфортно і бюджетно. Дуже раджу до відвідування

  Відповісти
 • Д

  Діна 05.11.2020 17:51

  Класний кінотеатр. чистий, після ремонту. Любимо з друзями-сусідами прийти та подивитися фільм. Особливо класно в маленькому зал і дивитися фільми в камерній атмосфері

  Відповісти
 • БА

  Бондаренко Артур 30.11.2017 16:22

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: