Закрити
Наверх Наверх

Том Хіддлстон
Tom Hiddleston

Том Хіддлстон
9,5 
135 голосів
Оцінити:

Дата народження: 09 лютого 1981 (zodiac водолій)

Місце народження: Вестмінстер, Лондон, Англія, Великобританія

Діяльність: актор

Досягнення: Відомий за фільмами "Тор" і "Північ у Парижі".

Біографія

Том Хіддлстон народився 9 лютого 1981 року у Вестмінстері (Лондон, Англія, Великобританія). Він навчався у двох незалежних школах: школі Дракона в Оксфорді коледжі в Ітоні (близько Віндзора) в Беркширі, де він жив у будинку Дурнфорд. У Кембриджі, де він також отримував освіту, Хіддлстон брав участь у постановці "Трамвай "Бажання". Після він закінчив престижну Королівську академію драматичного мистецтва (англ. Royal Academy of Dramatic Art) в 2005 році.

Кар'єра

Свою першу роль Хіддлстон зіграв у телефільмі "Життя і пригоди Ніколаса Нікльбі" (2001). Наступні його роботи також були на телебаченні: "Змова" (2001), "Черчілль" (2002), "Загадка сонетів Шекспіра" (2005), а також деякі інші, і телесеріали. Першу велику роль він грає знову в телефільмі — "Любовні невдачі Джейн Остін" (2008). Справжнім проривом для нього став контракт з компанією Marvel Studios на два фільми: "Тор" (2011) та "Месники" (2012), де він виконує роль Локі.

Фотографії

Новини зТом Хіддлстон

Том Хіддлстон пообіцяв більше капостей від Локі
Том Хіддлстон пообіцяв більше капостей від Локі
16.11.2018

Нагадаємо, студія Disney за підтримки боса Marvel Кевина Файги запускає у виробництво серіал, присвячений Локі, підступному братові Тора

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше