Наверх Наверх

Дикі предки
Early Man

6,6 
106 голосів
Оцінити:
IMDB 6,1/10

Країна, рік: Великобританія, Франція, 2018

Жанр: мультфільм

Режисер: Нік Парк

Сценарист: Марк Бертон, Джеймс Хіггінсон

Продюсер: Річард Бік, Пітер Лорд ...

Актори: Том Хіддлстон, Мейсі Вільямс, Едді Редмейн, Річард Айоейд, Марк Вільямс ...

Прем'єра в Україні: 29.03.2018

Світова прем'єра: 26.01.2018

Бюджет, $: 50 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 1 092 815

Світові касові збори, $: 54 622 814

Тривалість: 1 год. 29 хв.PT1H29M

Дія відбувається в доісторичні часи, коли по Землі ходили динозаври та мамонти. Печерна людина розповідає історію про те, як один праотець об'єднав своїх побратимів і врятував їх усіх.

Цікаві факти про фільм "Перша людина":

- "Перша людина" стала третьою режисерською роботою Ніка Парка, в 2000 році він разом з Пітером Лордом працював над створенням мультфільму "Втеча з курника", а в 2005 році випустив мультфільм "Воллес і Громит: Прокляття кролика-перевертня" разом із Стівом Боксом.

- Мультиплікаційна стрічка "Перша людина" - дебютний сольний повнометражний анімаційний проект для режисера Ніка Парка.

- Актори Марк Вільямс і Тімоті Сполл раніше знімалися в серії фільмів про Гаррі Поттера.

- Для Мейсі Вільямс мультфільм "Перша людина" став дебютом у якості актора озвучування.

Рецензії до фільму

всього - 4
Владислав Ралько 06.04.2018 10:11

Сегодня хотелось бы вам поведать об "пластилиновом" мультфильме, которому есть что вам показать и рассказать. А начнём мы из сюжета.

Сюжет: Дeйcтвиe cюжeта разворачиваeтcя в доиcторичecкиe врeмeна. По Зeмлe eщё вовcю бродят мамонты и прочиe мохнатыe cущecтва. Главныe гeрои ‒…

Сегодня хотелось бы вам поведать об "пластилиновом" мультфильме, которому есть что вам показать и рассказать. А начнём мы из сюжета.

Сюжет: Дeйcтвиe cюжeта разворачиваeтcя в доиcторичecкиe врeмeна. По Зeмлe eщё вовcю бродят мамонты и прочиe мохнатыe cущecтва. Главныe гeрои ‒ отважный пeщeрный чeловeк Даг (Эдди Рeдмэйн) и eго вeрный кабан Хогноб ‒ объeдиняютcя в борьбe против могущecтвeнного заклятого врага по имeни Лорд Нуc (Том Хиддлcтон). Вмecтe cо cвоим плeмeнeм злодeй угрожаeт мирной жизни Дага, поэтому он должeн во что бы то ни cтало дать Лорду Нуcу отпор и cпаcти cвой родной дом и дорогих eму cородичeй.

«Дикиe прeдки» ‒ британcко-французcкий полномeтражный мультфильм, выполнeнный в тeхникe плаcтилиновой анимации. Рeжиccёром анимационной лeнты выcтупил Ник Парк, извecтный по работe над «Уоллecом и Громитом» и «Побeгом из курятника». Хочется сразу оговориться мультфильм только для детской аудитории которая любит спорт, а в частности футбол. Потому что, моментами мне это всё смотрелось весьма неуклюжим и предсказуемым. Вообще это техника создания мультфильма весьма тяжёлая и мне показалось, что после прошлой очень удачной работы автора("Уоллис и Громит"), сейчас это уже не так свежо выглядело. В сухом остатке мы имеем неплохой мультфильм а преддверии Чемпионата Мира, который будет интересен маленьким детям и возможно который вызовит у них определенные эмоции для занятия футболом. Ведь недаром есть прекрасная фраза "Футбол - объединяет" и мне кажется это чистейшая прада. А так советую сходить вам в кино на мультфильм со своими детьми им должно обязательно понравится.

Сегодня хотелось бы вам поведать об "пластилиновом" мультфильме, которому есть что вам показать и рассказать. А начнём мы из сюжета.

Сюжет: Дeйcтвиe cюжeта разворачиваeтcя в доиcторичecкиe врeмeна. По Зeмлe eщё вовcю бродят мамонты и прочиe мохнатыe cущecтва. Главныe гeрои ‒…

+0 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Татьяна Оборонова 23.03.2018 16:42

Начебто абсурдний сюжет розгортається на історичному просторі кам'яної доби, коли примітивні люди жили у печерах, одягались в хутряну спідню білизну і полювали з кам'яною брилою тільки на зайців. Але поступово глядача затягує у захопливий і динамічний вир подій, що об'єднує…

Начебто абсурдний сюжет розгортається на історичному просторі кам'яної доби, коли примітивні люди жили у печерах, одягались в хутряну спідню білизну і полювали з кам'яною брилою тільки на зайців. Але поступово глядача затягує у захопливий і динамічний вир подій, що об'єднує минуле предків головних героїв, справжнє, що сповнене випробувань і щасливе майбутнє.
Все це замішано на азартній темі футболу, а точніше його виникненні. Атрибутика цієї гри розгорнута в повному обсязі: в наявності повні гомінливі трибуни вболівальників, вусатий тренер на зеленому газоні - святій землі, куди не пускають жінок і сторонніх, команда красунчиків - футболістів у яскравій формі, коментатори та пихатий спонсор (Лорд Нудс), а ще гроші - так звані “шнутелі”. “Хто не зробив добровільний внесок, той переслідується!”- кажуть при вході на стадіон де відбувається священна гра.
Під час перегляду вирішується головне питання головних героїв (примітивних печерників)— повернення додому, у рідну зелену долину, якої було несправедливо позбавлено, заради наживи більш сильним супротивником. Конфлікт вирішується справедливо за допомогою гри у футбол, де головні герої (Дак, Гуна і приручений кабан, що озивається кожний раз на нову інтерпретацію свого ім'я) розкривають всі свої чесноти й таланти, завдяки командній співпраці.
В дуже легкій і невимушеній формі підіймаються питання людських відносин, проблеми в яких актуальні й нині на всіх вікових рівнях: боротьби добра і зла, віри у свої сили та відчаю від безсилля, підтримки близьких і друзів, жадібність, жага до влади, мирне вирішення конфліктів і навіть тема закоханості.
Але все ж таки на першому місці під час перегляду і після нього - це класний гумор!!! Який просто не зупиняється і залишається з вами фразами, що цитується після перегляду пам'яттю!!!
Сучасна українська мова з її яскравими зворотами, колоритом і різнобарв'ям просто й органічно вписується в англійсько-французький анімаційний шедевр від режисера “Баранчика Шона” Ніка Парка. Особливий респект перекладачам і акторам дубляжу.
Я вважаю, що “Дикі Предки” - досить універсальний мультфільм, і для хлопців, і для дівчачої аудиторії, хоч ви там не помітите чарівних рожевих фей, але безумовно задоволення отримують всі, в тому числі дорослі.
Атмосфера в кінозалі складається дружня і невимушена, всі постійно гучно сміються!
Була на прем'єрі зі своїми двома дітьми дошкільного віку. Висиділи, майже не крутилися на сидіннях, не відволікались.
Дуже сподобалось!

Начебто абсурдний сюжет розгортається на історичному просторі кам'яної доби, коли примітивні люди жили у печерах, одягались в хутряну спідню білизну і полювали з кам'яною брилою тільки на зайців. Але поступово глядача затягує у захопливий і динамічний вир подій, що об'єднує…

+0 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Andrey Nedzelnitsky 22.03.2018 10:53

О, футбол! Гра примирення, гра – що зближує…
Історія людства завжди розвивалась по спіралі, тому не дивно, що моделі суспільства люди переносили у майбутнє (як модель відносин Середньовіччя у постапокаліптичному світі), так само як і сюжети з нашої реальності –…

О, футбол! Гра примирення, гра – що зближує…
Історія людства завжди розвивалась по спіралі, тому не дивно, що моделі суспільства люди переносили у майбутнє (як модель відносин Середньовіччя у постапокаліптичному світі), так само як і сюжети з нашої реальності – в форматі, як наприклад, у британській анімаційній стрічці «Дикі предки», де автори обіграли зародження футбольних змагань, представивши його як варіант змагань в доісторичному світі. Втілив історію змагань режисер Нік Парк, творець всесвітньо відомого «Баранчика Шона» та «Волеса та Громіта», у співпраці з студією де вони і були створені - Aardman Animations. Прем’єра стрічки відбулась в київському кінотеатрі СінемаСіті, 21 березня 2018 року, а представили її, крім команди кінотеатру та кінопрокатної компанії Volga, і зірок озвучки Ахтем Сеїтаблаєв та коментатора «в голосі коментатора» - Віктора Вацка - і представники «найфутбольнішого» телеканалу – «Футбол 1/2"
Сюжет розгортається навколо племені Печерників, що живуть в мальовничій долині, проте стикаються з більш розвиненою цивілізацією «Бронзового віку». Останні хочуть вижити корінних мешканців, щоб побудувати шахти, проте «кам’яний вік» не здається і вирішує дати бій більш «розвиненій» цивілізації, а провідниками «аутсайдерів» виступає сміливий «печерник» Даг, і дівчина з «бронзових» Гуна. Свої пакощі мудрує лорд Гнус, проте шляхетність і завзятість друзів,які створюють прообраз командної стратегії, шляхетність глядачів і самої королеви О’фіфа (Привіт, ФІФА!), дадуть переможну відсіч всіляким підступом. Взагалі, якщо казати глибше і детальніше – то вочевидь, судячи з фіналу і наступної епохи-Залізної – ми можемо сказати, що саме печерники зі своєї долини і стануть потім королями історії…
В плані сюжетності ми можемо виділити чітку лінію, яка часто розбита на легкі «скетчі», анімація стрічкиа – це той знайомий нам, з любов’ю зроблений Всесвіт, у стилі «Баранчика Шона». Перенесення та стилізацію первісного світу легка, дещо автори взяли з історичних контекстів нашого часу, таких як футбольний клуб Реал Бронзіо, дещо – з Середньовіччя, дещо – з контекстів первісного часу («так, я старий, мені вже тридцять два»). Переходи між сценками непомітні і органічні, повторюсь, автори – взяли максимум з можливостей пластилінової анімації, величезна увага до деталей і багатство персонажів. Гумор в перекладі відмінно адаптований, так само як озвучка – як і абсолютна більшість українських релізів – просто на висоті. І, звісно, футбол – він тут і кумедний, і драматичний, і, думаю, є одним з героїв!
Якщо не розкривати карти, то стрічка стане просто святом для тих, хто любить пластилінові мультфільми, як, наприклад. той самий Баранчик Шон, для тих, хто любить футбол, легкий для відпочинку сприйняття, і підходить як для дорослої, так і дитячої аудиторії, з легким гумором, без голлівудської педантичності та зайвого графічного та змістовного пафосу, а більше – з англійськім куражем.
Недзельницький Андрій

О, футбол! Гра примирення, гра – що зближує…
Історія людства завжди розвивалась по спіралі, тому не дивно, що моделі суспільства люди переносили у майбутнє (як модель відносин Середньовіччя у постапокаліптичному світі), так само як і сюжети з нашої реальності –…

+5 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 2
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Інші трейлери фільму Дикі предки

Кадри з фільму

всього - 15

Відгуки про фільм Дикі предки

всього - 2
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Великолепный!

відповісти

Мультфильм понравился больше взрослым, чем детям. Есть смешные моменты, но которые только взрослый заметит и поймет (например,когда жук,глядя на ядерный взрыв,надевает солнцезащитные очки и многое другое).

відповісти
Дивіться також
Кузя та сімейка тролів Гноми вдома Заяча школа
мультфільм star 4,2
мультфільм star 6,4
мультфільм, сімейний star 6,8

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше