Закрити
Наверх Наверх

Тейлор Кітч
Taylor Kitsch

Тейлор Кітч
8,3 
101 голос
Оцінити:

Дата народження: 08 квітня 1981 (zodiac овен)

Місце народження: Келоуна, Британська Колумбія, Канада

Діяльність: актор

Досягнення: Відомий своїми ролями Тіма Ріггінса в телесеріалі NBC "Вогні нічної п'ятниці" і Гамбіту у фільмі "Люди Ікс: Початок. Росомаха" (2009). Він також знявся у фільмах "Джон Картер", "Морський бій", "Особливо небезпечні", що вийшли в 2012 році.

Біографія

Тейлор Кітч народився в Келоуні, в Британській Колумбії. У нього двоє старших братів і дві молодші зведені сестри. З дитинства він хотів стати професійним гравцем у хокей, грав у "Langley Hornets" в канадському "BCHL". Після травми коліна закінчив свою кар'єру хокеїста. У 2002 році він переїхав до Нью-Йорку. Через два роки він підписав контракт з виробничою компанією, "Untitled Entertainment", де працював моделлю.

У кіно Кітч з 2006 року. Одна з перших його ролей — футболіст Тім Ріггінс в серіалі "Вогні нічної п'ятниці". Пізніше його запросили зніматися у фільмі "Угода з дияволом", де він зіграв одну з головних ролей — Пога Перрі. У лютому 2008 року він підписав контракт на роль Гамбіту у фільмі "Люди Ікс: Початок. Росомаха", випущений у травні 2009 року. У 2010 році Кітч з'явився у фільмі "Клуб снайперів".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше