Закрити
Наверх Наверх

Шахаб Хоссейні
Shahab Hosseini

Шахаб Хоссейні
8,0 
1 голос
Оцінити:

Дата народження: 03 лютого 1974 (zodiac водолій)

Місце народження: Іран

Діяльність: актор

Досягнення: Був удостоєний Срібного ведмедя за кращу чоловічу роль на 61-му Берлінському міжнародному кінофестивалі і призу за кращу чоловічу роль на Канському кінофестивалі 2016 року за картину Комівояжер.

Біографія

Шахаб Хоссейні народився 3 лютого 1974 року в Тегерані. Закінчивши старшу школу з дипломом з біології, він вступив у Тегеранський університет, де вивчав психологію. Однак незабаром Хоссейні кинув навчання, маючи намір емігрувати в Канаду. Це йому не вдалося зробити і довелося шукати роботу в Ірані. Він став провідним на місцевій радіостанції, потім він вів на телебаченні молодіжну програму під назвою "Кисень", після чого пішли невеликі ролі в декількох телесеріалах. У кіно Хоссейні дебютував в 2002 році в картині "Лобі", але справжнім проривом в його кінокар'єрі стала роль у фільмі Тахмине Мілані "П'ята реакція". У червні 2011 року Хоссейні оголосив про перерву у своїй кар'єрі, яку він обіцяв повернутися в 2013 році.

Особисте життя

Шахаб Хоссейні одружився на Паришехр Ганбарі в 1996 році. У подружжя двоє синів: Мохамед Амін, народився 3 лютого 2004 року, і Амір Алі, народився 11 серпня 2011 року.

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше