Вхід

Себаст'ян Роше

Sebastian Roche

Себаст'ян Роше

Дата народження:04 серпня 1964, 57 років лев

Місце народження:Париж, Франція

Діяльність:актор

Досягнення:Серед кращих робіт Себаст'яна Роше можна виділити ролі у фільмах: "Останній з Могікан", "Великий Мерлін", "24 години : Спокутування", "Те, що ми робимо - таємниця".

10
11 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Роше народився в Парижі, Франція, 4 серпня 1964. Будучи підлітком, жив з сім'єю на торговому судні, що ходить в Середземномор'я, Африку, Південну Америку і Каріби.

Випускник Вищої національної консерваторії драматичного мистецтва. Був одружений на актрисі Вірі Фарміге з 1997 по 2005. Нині живе в Лос Анжелесі.

Кар'єра

Після закінчення консерваторії в 1989, Себаст'ян працював у французькому театрі, кіно і телебаченні з такими акторами, як Мішель Серро, Ізабель Юппер і Беатріс Далле. Переїхав в США в 1992, і відтоді працює там. Працював в театрі з Алем Пачіно, Джулі Теймор і Марком Ламосом. Його телевізійна і кінематографічна кар'єра включає: Закон і порядок, Таємниці Нью-Йорку, Секс у великому місті, Великий Мерлін, Зачаровані, Шпигунка, Чарівник Земномор'я, CSI, Загін "Антитерор", Одісея 5, Щоденники вампіра, Надприроднє. Також, знімався у фільмі Беовульф, з Ентоні Хопкінсом, Джоном Малковічем і Анджеліною Джолі.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: