Вхід

Натаніель Паркер

Nathaniel Parker

Натаніель Паркер

Дата народження:18 травня 1962, 60 років телець

Місце народження:Лондон, Англія, Великобританія

Діяльність:актор

Досягнення:Відомий по ролі інспектора Томаса Лінлі в кримінально-драматичному серіалі виробництва BBC "Інспектор Лінлі розслідує"

8,0
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Натаіель Паркер (англ. Nathaniel Parker; нар. 18 травня 1962 року, Лондон, Великобританія) - англійський актор кіно, ТБ і театру, відомий по ролі інспектора Томаса Лінлі в кримінально-драматичному серіалі виробництва BBC "Інспектор Лінлі розслідує".

Біографія
Натаніель Паркер народився в Лондоні, він молодший син бізнесмена і керівника British Rail сера Пітера Паркера і Джилліан, леді Паркера, лікаря загальної практики і експерта по садівництву, автора книги "Чисте задоволення: Створення романтичного саду". У нього є два старші брати, Алан, який є головою Brunswick Group, і Олівер - режисер, а також сестра Люсі.

Паркер починав акторську кар'єру в Національному молодіжному театрі, а після навчання в Лондонській академії музики і драматичного мистецтва, став членом Королівської Шекспірівської компанії в 1986 році.

Особисте життя
Паркер одружений на актрисі Анні Патрік з 1992 року. Подружжя живе в Глостерширі зі своїми доньками Анджелікою (1996) і Рафаеллою (1998)

 
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: