Вхід

Остання дуель

The Last Duel

Для нагадування вкажіть вашу електронну адресу

Рейтинг очікування 20 голосів

80%20%

Епос "Остання дуель" – історична драма, що спонукає до роздумів. Стрічка розповідає про події, що відбуваються на тлі Столітньої війни, та розкриває безмежну могутність чоловіків, крихкість правосуддя та відважність однієї жінки, яка готова стати проти всіх, щоб правда перемогла.
Фільм, заснований на реальних подіях, проливає світло на давні припущення про останню санкціоновану дуель Франції: між Жаном де Карружем та Жаком Ле Ґрі, колишніми друзями, які стали ворогами. Карруж – поважний лицар, знаний своєю відвагою та майстерністю на полі бою. Ле Ґрі – нормандський сквайр, чий інтелект та красномовство зробив його одним із найповажніших членів двору.
Та одного разу Марґеріт, дружина Жана де Карружа, звинувачує Ле Ґрі у зґвалтуванні. Останній заперечує звинувачення, та жінка відмовляється мовчати й виступає проти свого кривдника. Цей акт сміливості та непокори ставить її життя під загрозу. Випробування поєдинком, смертельна дуель, віддає долю всіх трьох у руки Бога.

Цікаві факти про фільм "Остання дуель":

- Адам Драйвер з'явився в продовженні трилогії "Зоряних війн", у той час як Джоді Комер зіграла матір Рея в "Зоряних війнах: Сходження Скайуокера" (2019).

- 13 березня 2020 року виробництво фільму було зупинено через пандемію коронавіруса. До цього зйомки у Франції були закінчені, а виробництво перенесене в Ірландію.

- Спочатку сценаристи проекту Метт Деймон і Бен Аффлек повинні були зіграти дві головні ролі у фільмі. Проте, Адам Драйвер отримав провідну роль від Аффлека, який замість цього відійшов на другорядну роль. Причина зміни полягає в тому, щоб уникнути конфлікту з розкладом виробництва "Глибоководдя" Едріана Лайна (2020).


Відгуки про фільм Остання дуель 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: