Закрити
Наверх Наверх

Люк Вілсон
Luke Wilson

Люк Вілсон
7,6 
23 голоса
Оцінити:

Дата народження: 21 вересня 1971 (zodiac діва)

Місце народження: Даллас, Техас, США

Діяльність: актор

Досягнення: Знявся більш ніж в 80 фільмах. Прославився ролями у фільмах "Діамантовий поліцейський", "Алекс і Емма", а також в обох частинах фільму "Білявка в законі" з Різ Уізерспун у головній ролі.

Біографія

Люк Вілсон народився в 1971 році в Далласі і був молодшим із синів у трьохдітной сім'ї. Як і його старші брати, Овен та Ендрю, він вирішив присвятити себе акторській кар'єрі.

Його дебют відбувся в короткометражній стрічці 1994 року "Пляшкова ракета", яка через два роки вийшла в повнометражній версії. У 1999 році він зіграв у фільмі "Діамантовий поліцейський", де виконав роль простодушного детектива Карлсона. Однією з найвідоміших робіт Вілсона стала роль Еммета Річмонда в комедії 2001 року "Блондинка в законі", де його партнером по фільму виступила Різ Візерспун. Услід за цим послідували ролі в таких стрічках, як "Родина Тененбаумів", "Старе загартування", "Алекс і Емма". З 2002 по 2005 рік він знімався в телесеріалі "Шоу 70-х". Серйознішою його роботою стала роль у трилері 2007 року "Вакансія на жертву".

Люк Вілсон є одним з членів так званої Frat Pack — негласною групи комедійних акторів, куди також входять Овен Вілсон, Бен Стіллер, Джек Блек та Вілл Ферелл.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше