Закрити
Наверх Наверх

Моя супер-колишня
Super Ex-girlfriend

7,7 
51 голос
Оцінити:

Країна, рік: США, 2006

Жанр: драма, комедія

Актори: Ганна Феріс, Ума Турман, Люк Вілсон

Тривалість: 1 год. 35 хв.PT1H35M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Режисер таких комедійних хітів як "Еволюція", "6 днів, 7 ночей" і "Мисливці за привидами" представляє нову комедію про прості щоденні людські відносини. Коли звичайному хлопцеві (Люк Уїлсон) стають впоперек горла викидони його подружки-супер-моделі (Ума Турман), він вирішує її кинути. Однак він ніяк не міг припустити, що життя без неї, стане набагато жахливішим, ніж з нею. І все це завдяки їй.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Моя супер-колишня» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Кадри з фільму

всього - 15
Моя супер-колишня фильм Моя супер-колишня фильм с Анна Фэрис Анна Фэрис в фильме Моя супер-колишня Ума Турман в фильме Моя супер-колишня Люк Уилсон в фильме Моя супер-колишня лучшый кадр фильма Моя супер-колишня смотреть кадр к фильму Моя супер-колишня все кадры фильма Моя супер-колишня новый кадр к фильму Моя супер-колишня интересные моменты фильма Моя супер-колишня кадры из Моя супер-колишня кадры из фильма Моя супер-колишня Моя супер-колишня кадры Моя супер-колишня картинки

Відгуки про фільм Моя супер-колишня

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні