Наверх Наверх

Джанет Мактір
Janet McTeer

Джанет Мактір
8,5 
6 голосів
Оцінити:

Дата народження: 08 травня 1961 (zodiac телець)

Місце народження: Англія

Діяльність: актриса

Досягнення: У 2008 році їй було присвоєно звання кавалера Ордена Британської імперії. Двічі номінантка на премію "Оскар".

Біографія

Навчалася в Королівській академії драматичного мистецтва, після закінчення якої почала успішну театральну кар'єру. У 1985 році Мактір дебютувала на британському телебаченні, після чого стала регулярно з'являтися в різних серіалах і фільмах.

У 1996 році актриса з'явилася в п'єсі "Ляльковий дім", яка була поставлена на Бродвеї і принесла Мактір премію "Тоні". У 1999 році роль актриси у фільмі "Перекотиполе" була відзначена премією "Золотий глобус" і номінацією на "Оскар". У наступному році на фестивалі "Санденс" Мактір удостоїлася Спеціального призу журі в категорії "Драматичний фільм" за кінокартину "Ловець пісень". У 2008 році актрисі було присуджено звання кавалера Ордена Британської імперії за її досягнення на акторському терені.

Других номінацій на "Оскар" і "Золотий глобус" удостоїлася в 2012 році, за роль жінки, яка прикидається чоловіком, в драмі "Таємничий Альберт Ноббс".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше