Наверх Наверх

Дж. К. Сіммонс
J.K. Simmons

Дж. К. Сіммонс
9,4 
92 голоса
Оцінити:

Дата народження: 09 січня 1955 (zodiac козоріг)

Місце народження: Детройт, Мічиган, США

Діяльність: актор

Досягнення: Найбільше відомий за ролями доктора Шкоди в серіалі "Закон і порядок", неонациста Шиллингера в тюремній драмі HBO "Тюрма Оз", Джони Джеймсона в серії фільмів "Людина-павук" і підривника Газу Панкейка у фільмі братів Коенів "Ігри джентльменів".

Біографія

Сіммонс народився в 1955 році в сім'ї адміністратора Патрісії Кімбл і викладача коледжу Дональда Сіммонса, крім нього у подружжя було ще двоє дітей. Закінчивши школу Джонатан поступив в Університет Монтани. Крім того Сіммонс довгий час працював у театрі, брав участь в таких постановках, як "Хлопці і лялечки" та "Carousel".

У 1990-х Сіммонс почав зніматися на телебаченні. Популярність прийшла до нього після ролі доктора Шкоди — поліцейського психіатра, з'явився в серіалі "Закон і порядок", і ув'язненого-неонациста в тюремній драмі "Оз". Сіммонс також знімався у всій серії фільмів про Людину-Павука, де виконав роль Джеймсона.

Нарешті, голосом Сіммонса заговорив жовтий M&М's з відомої серії реклам про двох драже. Джон виконував роль президента-антикомуніста Аккермана у відеогрі "Command & Conquer: Red Alert 3", засновника і президента Aperture Science Кэйва Джонсона у відеогрі Portal 2 і кількох персонажів мультсеріалу "Сімпсони".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше