Вхід

Дж. К. Сіммонс

J.K. Simmons

Дж. К. Сіммонс

Дата народження:09 січня 1955, 67 років козоріг

Місце народження:Детройт, Мічиган, США

Діяльність:актор

Досягнення:Найбільше відомий за ролями доктора Шкоди в серіалі "Закон і порядок", неонациста Шиллингера в тюремній драмі HBO "Тюрма Оз", Джони Джеймсона в серії фільмів "Людина-павук" і підривника Газу Панкейка у фільмі братів Коенів "Ігри джентльменів".

9,5
100 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Сіммонс народився в 1955 році в сім'ї адміністратора Патрісії Кімбл і викладача коледжу Дональда Сіммонса, крім нього у подружжя було ще двоє дітей. Закінчивши школу Джонатан поступив в Університет Монтани. Крім того Сіммонс довгий час працював у театрі, брав участь в таких постановках, як "Хлопці і лялечки" та "Carousel".

У 1990-х Сіммонс почав зніматися на телебаченні. Популярність прийшла до нього після ролі доктора Шкоди — поліцейського психіатра, з'явився в серіалі "Закон і порядок", і ув'язненого-неонациста в тюремній драмі "Оз". Сіммонс також знімався у всій серії фільмів про Людину-Павука, де виконав роль Джеймсона.

Нарешті, голосом Сіммонса заговорив жовтий M&М's з відомої серії реклам про двох драже. Джон виконував роль президента-антикомуніста Аккермана у відеогрі "Command & Conquer: Red Alert 3", засновника і президента Aperture Science Кэйва Джонсона у відеогрі Portal 2 і кількох персонажів мультсеріалу "Сімпсони".

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: