Вхід

Marvel випускатиме по 4 супергероїчні блокбастери в рік

06.07.2018
Marvel випускатиме по 4 супергероїчні блокбастери в рік

Поки Джеймс КэмеронСтивен Спілберг і інші титани виражають скромну надію, що коли-небудь глядачі все-таки втомляться від супергероїчних блокбастерів, мільярдні збори надихають Marvel на нові звершення: глава студії Кевин Файги натякнув, що в недалекому майбутньому Marvel випускатиме вже по 4 фільми в рік.

До недавніх пір Marvel випускала всього два супергероїчні блокбастери щорічно, з 2017 їх кількість збільшилася до трьох - завдяки співпраці Marvel і Sony над новим "Людиною-павуком". У поточному 2018 року і наступному, 2019, студія знову випустить по 3 супергероїчні блокбастери - ну а потім, коли "старички" після "Месників 4" підуть на спокій, в історії Marvel почнеться абсолютно нова глава і, мабуть, новий етап конвеєра, що дозволяє "штампувати" по 4 картини щорічно.

"Зараз наш план передбачає 3 фільми", розповів Файги. "Дуже довго план включав всього 2 фільми в рік, і ми завжди говорили, що, коли відчуємо, що тепер у нас є можливість розширюватися без втрати якості - збільшимо до 3. Поки справа йде так. Коли-небудь ми випускатимемо по 4 фільми, але не в найближчому майбутньому".

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: