Вхід

Хто зніме "Сікаріо 3 "

06.07.2018
Хто зніме "Сікаріо 3 "

Якщо ви вже подивилися "Сікаріо 2", те напевно зрозуміли, що буде "Сікаріо 3". Проте режисер сиквела не повернеться для зйомок третій частині.

Нагадаємо, оригінальний "Сикарио", що оповідає про боротьбу з наркотрафіком на американо-мексиканській межі, зняв Дени Вильнев. Фільм отримав захоплені відгуки і обзавівся сиквелом, в якому повернулися персонажі Бенисио Дель Торо і Джоша Бролина, але не повернулася героїня Эмили Блант. Продовження зняв Стефано Соллима. Але в обох випадках сценарій написав Тейлор Шеридан.

Другий фільм, що вийшов з підзаголовком "Солдадо", удостоївся не так захоплених рецензій, але переважно позитивних: режисура Соллимы виявилася міцною, але не такою віртуозною, як у Вильнева.

Журнал Variety поговорив з Соллимой про потенційний триквеле, і той сказав ось що: "Кожен фільм в цій серії має бути автономним, але при цьому залишатисяМені б хотілося подивитися ще одну главу "Сикарио", але вона має бути знята іншим режисером, у якого є свій особливий стиль. Тут не повинно бути більший за один фільм від одного і того ж режисера. Інакше це буде занадто схоже на справжню франшизу".

Тобто Соллима не стане знімати "Сикарио 3". І навряд чи в режисерське крісло повернеться Дени Вильнев, який нині зайнятий амбітною дилогією "Дюна". Так що продюсери найближчим часом займуться пошуками тямущого постановника, який зміг би гідно і ефектно завершити трилогію.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: