Вхід

Олена Валюшкіна

Олена Валюшкіна

Дата народження:08 грудня 1964, 58 років стрілець

Місце народження:Росія

Діяльність:актриса

Досягнення:Зacлyжeннaя apтиcткa Poccии.

10,0
841 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Актриса Валюшкіна Олена Вікторівна носить почесне звання Заслуженої артистки Російської Федерації з 1995 року. Народилася 8 грудня 1962 року в Потсдамі в сім'ї військового. Сім'я актриси жила в Німеччині, після чого переїхала в місто Бійське Алтайського краю. Кілька років провела у бабусі в селищі Томіліно Московської області. Під час навчання в школі паралельно займалася музикою, танцями і живописом. Прекрасно володіє майстерністю гри на фортепіано та гітарі. Навчатися акторської майстерності почала на курсі В. І Коршунова і В. С. Сулімова у Вищому театральному училищі імені М С. Щепкіна. У 1984 році після отримання диплома служить в Театрі імені Моссовєта. Там в акторському штаті значиться і понині. Театральні гурмани оцінили акторку в ролі Жюлі у виставі "Фрекен Жюлі" за однойменною п'єсою А. Стріндберга, можуть пам'ятати її як Лілю з постановки "Молода Олена Сергіївна", Барбару з "Кафе Превера", Леді Тізл з вистави "Скандал? Скандал ... Скандал! ", Грушеньку з" Братів Карамазових ". Зараз її можна побачити в образі Ганни Андріївни з постановки Гоголівського "Ревізора", Дотті з "Шума за сценою", Маурін з постановки "Не будіть Мадам" і багатьох інших образах.

У кіно Валюшкіна стартувала ще будучи студенткою училища. У 1982 році вона з'явилася в комедії Юрія Чулюкіна "Не хочу бути дорослою". А через два роки відразу отримала головну роль Марії у фільмі відомого радянського режисера Марка Захарова "Формула любові". Участь в музичній комедії перетворили починаючу кіноактрису в впізнавану зірку, що подає великі надії. Сама Олена дуже перейнялася незвичайної творчою атмосферою в колі популярних і неординарних кінематографістів, тут вона познайомилася з такими майстрами кіно, як: Олександр Абдулов, Семен Фарада, Леонід Бронєвой і багато інших. Хоча новоспечені відкриття в акторському таланті обіцяли великі перспективи Валюшкіній, більшу частину часу вона проводила в театрі, подарувавши світові більше 30 ролей. А в кіно за наступні 10 років брала участь більше в епізодичних образах. Її можна було побачити в кадрах серіалу "Кордон: Тайговий роман", драмі "Бджілка" (1993) Олександра Сорокіна, драматичній стрічці "Олександр Пушкін" (2002), військовому фільмі Марії Сніжної "Вороги" (2007), фантастичному бойовику "Чорна блискавка "Олександра Войтинського і Дмитра Кисельова та інших стрічках. У 2013 році Олена Валюшкіна взяла участь у касовій комедії Жори Крижовнікова (Андрія Першина) "Гірко!", який був визнаний найуспішнішим проектом останніх років. Також актриса заявлена в акторському складі продовження історії про Рому і Наташу "Гірко!-2".

Кілька років Валюшкіна працювала в кримінальній передачі "Дорожній патруль", яка стала одним з найпопулярніших телепроектів на російському телебаченні. Також займалася озвученням фільмів і мультфільмів.

Олена заміжня за Заслуженим артистом РФ, режисером, актором театру і кіно Олександром Яцко (колегою по театру Моссовєта). У родині акторів двоє дітей: дочка Марія і син Василь. Майже весь вільний час актриса присвячує рукоділлю: плете з бісеру, шиє, займається дизайном і розписом меблів. Крім того, Олена вільно розмовляє іспанською, французькою та англійською мовами.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: