Вхід

Михайло Трухін

Михайло Трухін

Дата народження:28 жовтня 1971, 51 рік скорпіон

Місце народження:Петрозаводськ, СРСР

Діяльність:актор

Досягнення:Заслужений артист Росії (2010).

9,9
207 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Михайло Трухін з'явився на світ 28 жовтня 1971 року в Петрозаводську. Наш герой був раннім дитиною. Його мама в той час навчалася в Ленінградському політехнічному інституті. Все літо вона проводила з сином. А з настанням осені змушена була залишати його з бабусею.

Михайло Трухін з'явився на світ 28 жовтня 1971 року в Петрозаводську. Наш герой був раннім дитиною. Його мама в той час навчалася в Ленінградському політехнічному інституті. Все літо вона проводила з сином. А з настанням осені змушена була залишати його з бабусею.

До 4-го класу Міша проживав у місті Мончегорске, що в Мурманської області. Його вихованням займалася улюблена бабуся. Вона душі не чула обожнювала, намагалася балувати хлопчика різними смаколиками та подарунками.
Пізніше мати Михайла забрала його до себе в Ленінград (нині Санкт-Петербург). Хлопчик відмовлявся їхати так далеко від бабусі. Але зрештою здався.

Дитинство

У Північній столиці Трухін закінчив середню школу. До речі, його однокласниками були Єгор Дружинін і Дмитро Барков. Ці хлопці прославилися на всю країну після виходу фільму про Петрові і Васечкине. А що ж наш герой? Він був справжнім хуліганом. Разом з Барковим вони часто зривали уроки, перемовлялися з вчителями і ображали "ботаніків". Такі витівки не могли залишитися безкарними. Друзів навіть хотіли виключити з піонерів. Але їм вдалося цього уникнути.

Пошук себе

Ким тільки Міша в дитинстві не мріяв стати: хокеїстом, дзюдоїстом, машиністом поїзда і так далі. Мама лише розчулювалася, слухаючи його черговий розповідь. Але одного разу Трухін-молодший всерйоз захопився театром. Спочатку він записався в гурток Будинку піонерів, потім став виступати на сцені Театру юнацької творчості. Матір всіляко підтримувала його прагнення бути актором.

Студентські роки

Після закінчення школи Михайло Трухін і його приятель Дмитро Барков вирішили вступати в Інститут культури. Їх вибір припав на режисерський факультет. Однак друзі провалили вступні іспити. Але Михайлові пощастило. Він увійшов в допоміжний склад Олександрійського театру. Для молодого хлопця без вищої освіти це вважалося великою честю і удачею. У виставі "Вожді" Міша був частиною масовки. Незабаром пішли невеликі ролі в постановках.
Трухін розумів: йому потрібно осягати ази професії. Інакше головних ролей не бачити. Для цього хлопець записався в студію Ігоря Горбачова, відкриту при Олександрійському театрі. Придбаний в цьому закладі досвід дозволив Трухіну вступити в ЛГИТМИК. Його зарахували на курс Веніаміна Фільштинського. Це був справжній успіх.

Сцена

Будучи студентом, Міша працював в театрі свого викладача Ст. Фільштинського "Перехрестя". Він брав участь у таких виставах, як "В очікуванні Годо", "Дорого" і інших.
У 1996 році наш герой отримав диплом про закінчення вузу. Проблем з працевлаштуванням у новоспеченого актора не виникло. Він був прийнятий на роботу в Театр ім. Ленсовета. Цій установі Міша присвятив 4 роки. Потім актор перейшов в театр "На Ливарному". Практично відразу ж він був задіяний у спектаклі "Сторож". Йому дісталася роль Астона.

З 2006 року Михайло Трухін співпрацює з МХТ ім. Чехова. На сцені цього театру він брав участь у таких виставах: "Гамлет" (головна роль), "Примадонни" (Флоренс Снайдер), "Качине полювання" (Саяпін), "Піквікський клуб" (Сем Уеллер).

Актор почав зніматися в кіно в 1991 році. Йому дісталася роль Гоги у фільмі "Циніки". У тому ж році на екрани вийшла ще одна картина з його участю – "Афганський злам".

Довгий час Трухіну діставалися невеликі ролі, які не запам'ятовувалися глядачами. Його гонорари були скромними. Тому доводилося шукати додаткові джерела заробітку.

У 1999 році на суд глядачів був представлений серіал "Вулиці розбитих ліхтарів". Саме ця картина зробила Трухіна відомим і затребуваним актором.
На сьогоднішній день фільмографія Михайла включає в себе більше 25 ролей в серіалах і повнометражних стрічках. Перерахуємо його найбільш яскраві роботи:

"Загибель імперії" (2005) – Малецький;
"Листи до Ельзі" (2008) – Олег;
"Зниклі" (2009) – Беркович;
"Доктор Тирса" (2010) – генетик;
"У спорті тільки дівчата" (2013) – охоронець;
"Департамент" (2014) – бізнесмен;
"Зради" (2015) - Вадим.

З першою дружиною наш герой познайомився в стінах ЛГИТМИК. Його обраницею була Любов Єльцова. Подружжя в один рік закінчили вуз і працювали в театрі "На Ливарному". Незабаром у Міші і Люби народився первісток – син Єгор. Через кілька років дружина подарувала акторові чарівну донечку Дарину. Шлюб Трухіна і Єльцової виявився неміцним. Його не змогли врятувати навіть спільні діти акторів. Михайло і Любов розлучилися.

Другою дружиною нашого героя стала молода красуня Ганна Нестерцова. Вона теж актриса. Михайло закохався в неї з першого погляду. Його не збентежила велика різниця у віці. Трухін красиво залицявся до дівчини. У підсумку вона погодилася зв'язати з ним свою долю. У 2008 році Ганна народила доньку. Дівчинку назвали Софією. Актор Михайло Трухін вважає себе щасливою людиною. Адже у нього є улюблена сім'я, хороша робота і затишний будинок за містом.

Михайло Трухін з'явився на світ 28 жовтня 1971 року в Петрозаводську. Наш герой був раннім дитиною. Його мама в той час навчалася в Ленінградському політехнічному інституті. Все літо вона проводила з сином. А з настанням осені змушена була залишати його з бабусею.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: