Вхід

Стівен Бауер

Steven Bauer

Стівен Бауер

Дата народження:02 грудня 1956, 66 років стрілець

Місце народження:Гавана, Куба

Діяльність:актор

Досягнення:Володар премії "Золотий глобус".

9,1
14 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Стівен Бауер народився в Гавані (Куба) в сім'ї Лілліан і Естебана Эчеваррия. Його мати була шкільною вчителькою, а батько пілотом Кубинських авіаліній. В 1960 році з-за Кубинської революції Эчеваррия іммігрували до США і оселився в Майамі. У 1974 році він закінчив школу і поступив в коледж Майамі-Дейд. Там Стівен, який збирався стати музикантом, вирішив присвятити себе акторській кар'єрі і в 1976 році перевівся в Університет Майамі, де навчався на факультеті Театральних мистецтв. У театрі при університеті він знайомиться з Реєм Ліоттою, і вони стають друзями.

Акторська кар'єра

Першу значиму роль Стівен виконав у двомовному сіткомі "¿Qué Pasa, U. S. A.?", де знімався з 1977 року по 1979. У 1981 році, знімаючись на телебаченні, він знайомиться зі своєю майбутньою дружиною, актрисою Мелані Гріффіт. Вони переїжджають в Нью-Йорк, де відвідують уроки Стелли Адлер. Приблизно в цей час він бере псевдонім "Стівен Бауер", хоча під ім'ям Роккі Эчеваррия він з'являється в декількох небродвейских постановках.
У 1983 році він отримує роль Менні Рібери в фільмі "Обличчя зі шрамом", незважаючи на свою малу популярність. На рішення продюсерів затвердити Бауера вплинули його хороша кінопроба, а також кубинське походження. За роль у цьому фільмі Бауер отримав свою першу номінацію на "Золотий глобус".

Надалі Стівен Бауер знімався переважно в драмах і бойовиках, найвідоміші з них: "Первісний страх" і "Трафік".

Особисте життя

Бауер одружився на Мелані Гріффіт у вересні 1981 року. У 1985 році у них народився син Олександр Бауер, а в 1987 році вони розлучилися. Стівен знову одружився в 1989 році, його друга дружина Інгрід Андерсон народила йому сина Ділана в 1990 році, а через рік вони розлучилися. Ще через рік Бауер одружився втретє, однак і з Кристианой Лазні у підсумку він розлучився.

Повернутися до списку персон

Іменинники, 3 лютого

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: