Вхід

Макс Мартіні

Max Martini

Макс Мартіні

Дата народження:11 грудня 1969, 54 року стрілець

Місце народження:Кінгстон, Нью-Йорк, США

Діяльність:актор

Досягнення:На телебаченні він відомий за серіалами "Відділ", "Числа", "Місце злочину: Маямі", "Без сліду", "Розслідування Давінчі", "Лінія вогню", "Місце злочину" та ін.

8,4
11 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Максиміліан Карло Мартіні народився 11 грудня 1969 року в Кінгстоні. Виріс майбутній актор у переїздах між Нью-Йорком, Лос-Анджелесом і Канадою, оскільки його батьки - письменниця і скульптор - постійно переїжджали з місця на місце, від однієї галереї до іншої.

Взявши одного разу рішення залишитися в Нью-Йорку, Макс записується на курси акторської майстерності і виходить на сцену відомого театру Neighborhood Playhouse, де блискуче дебютує у п'єсі "Майкл Говард".

Потім, різко залишивши театральну сцену, Мартіні надходить у школу витончених мистецтв на Манхеттені і отримує ступінь по скульптурі і художнього малюнку.

Трохи пізніше він засновує власну театральну компанію під назвою Theatre North Collaborative, чиїм основним завданням стає просування акторів-дебютантів.

Одночасно з цим Макс пише сценарій власного фільму "Син пустелі", в зйомках якого беруть участь його брат Крістофер і сестра Мішель.

Дружину актора звуть Кім Рестелл, у пари двоє синів.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: