Наверх Наверх

Райлі Кеох
Riley Keough

Райлі Кеох
9,5 
2 голоса
Оцінити:

Дата народження: 29 травня 1989 (zodiac близнята)

Місце народження: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Діяльність: актриса

Досягнення: Виступала на Тижні високої моди в Мілані в рамках показу осінь-зима 2004 року D&G. Підписала контракт з модельним агентством IMG. Знялася більш ніж у 10 фільмах.

Біографія

Райлі Кіо (повне ім'я Даніель Райлі Кіо) – американська актриса і модель. Народилася 29 травня 1989 року в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США, у родині Лізи Марії Преслі, дочка легендарного Елвіса Преслі, і музиканта Денні Кіо.
У віці чотирнадцяти років, в лютому 2004 року Райлі вперше вийшла на подіум як модель на показі колекції марки "Dolce & Gabbana"; в тому ж році разом з матір'ю і бабусею, Прісциллою Преслі, знялася для обкладинки журналу "Вог".
У 2009 році відбувся кінодебют Кіо – вона виконала роль Марі Кюрі в біографічній драмі "Раневейс" разом з Крістен Стюарт і Дакотою Фаннінг. Серед інших робіт Райлі – роль пацієнтки, в яку закохується доктор, герой Орландо Блума в драматичному трилері "Добрий доктор".
У Райлі є рідний брат Бенджамін Сторм Кіо, а також дві зведені сестри – близнюки Фінлі Аарон Лав і Харпер Вів'єн Анн Локвуд.

Фільмографія

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше