Закрити
Наверх Наверх

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін
8,7 
14 голосів
Оцінити:

Дата народження: 07 листопада 1978 (zodiac скорпіон)

Місце народження: Харків, СРСР (Україна)

Діяльність: актор

Досягнення: Зіграв у фільмах "Російське", "День радіо", "Відторгнення" та ін.

Батько - підполковник у відставці. Мати - вихователь у дитячому садку. Брат (старший на шість років) - військовий у званні майора. Сергій Бабкін закінчив Харківський ліцей мистецтв № 133 та музичну школу №13 по класу флейти. У 2000 році закінчив Театральне відділення Харківського Державного Університету Мистецтв (факультет "актор театру драми і кіно"). З 6 років завдяки мамі відвідував бальні танці, школу образотворчого мистецтва та фігурне катання. Паралельно захоплюється театром. У середній школі бере активну участь у шкільній самодіяльності, КВК і ходить у драмгурток. Гітару вперше взяв у 12 років. На Сергiя у цей час вплинули групи "Браво", "Чиж & C", пізніше - Володимир Висоцький. Після закінчення у 1994 році 9-го класу і дитячої музичної школи, вступає на театральне відділення харківського Ліцею Мистецтв (закінчив в 1996).

Батько - підполковник у відставці. Мати - вихователь у дитячому садку. Брат (старший на шість років) - військовий у званні майора.

Сергій Бабкін закінчив Харківський ліцей мистецтв № 133 та музичну школу №13 по класу флейти. У 2000 році закінчив Театральне відділення Харківського Державного Університету Мистецтв (факультет "актор театру драми і кіно").

З 6 років завдяки мамі відвідував бальні танці, школу образотворчого мистецтва та фігурне катання. Паралельно захоплюється театром. У середній школі бере активну участь у шкільній самодіяльності, КВК і ходить у драмгурток.

Гітару вперше взяв у 12 років. На Сергiя у цей час вплинули групи "Браво", "Чиж & C", пізніше - Володимир Висоцький.

Після закінчення у 1994 році 9-го класу і дитячої музичної школи, вступає на театральне відділення харківського Ліцею Мистецтв (закінчив в 1996). Крім Ліцею Мистецтв також всерйоз розглядав варіанти вступу у музичне училище (була готова програма для вступу) і в Оркестр військового училища, проте віддав перевагу акторськiй кар'єрi. У ліцеї познайомився з Андрієм Запорожцем.

Будучи студентом Університету Мистецтв, в лютому 1999 поїхав до Санкт-Петербургу щоб випробувати вдачу і вступити у мiсцевi театри, проте повернувся до Харкова.

Музикант

5'nizza

Після закінчення Ліцею Мистецтв Сергій Бабкін та Андрій Запорожець продовжують дружити, поступово починають писати і виконувати свої пісні. Роком створення групи можна вважати 2000, коли було придумано назву і спільно написані перші пісні. Одного разу вони влаштували з друзями прогулянку-фотосесію, де червоний колір домінував у одязі. Опісля, переглядаючи фото, торкнулися теми назви свого дуету. Подруга, поетеса Галина Давидова, придумала назву "Красная Пятница", яка всім сподобалася. Трохи пізніше Сергій запропонував прибрати слово "красная", через асоціації з групою "Красная Плесень", і залишити просто "П'ятниця". На наступний день Андрій придумав емблему "5NIZZA".

На студії "М.A.R.T." за півтори години (чи то з переляку, чи то з метою економії) записали всі 17 пісень, які були складені на той час. Відразу ж на місці їм все звели, "нарізали" 35 болванок. Музиканти самостійно вручну зробили дизайн обкладинки, а потім за допомогою ксерокса розмножили на жовтому папері. Фактично, запис першого альбому, в майбутньому виданого неофіційно, і за кілька тижнів розпроданого через піратську мережу величезними тиражами, обійшовся групі у 30 $.

Влітку 2002-го вирушили на КаZантип, де їх живі пляжні виступи викликали помітний інтерес жителів Z-республіки. На КаZантипі познайомилися з лідером групи "W.K.?" Едуардом Шумейко ("Шум"), у якого на фестивалі проходили виступи. Шум настільки був вражений музикою 5'nizza, що домовився з президентом КаZантипу про те, щоб хлопці виступили на головній сцені, після чого групу для себе відкрила велика кількість людей, а перші 35 дисків вирушили в різні куточки СНД.

Через два тижні після КаZантипу, Шум подзвонив до Харкова і сказав: "Хлопці, я можу влаштувати вам приїзд до Москви, кілька виступів в маленьких клубах. Але врахуйте одне, я впевнений, що після цього ваше життя дуже зміниться. Ви можете відмовитися". Звичайно, відмовлятися ніхто не став, і восени 2002 року 5'nizza дає перший концерт в Москві. На ньому були присутні 100 чоловік, але з кожним наступним виступом їх кількість збільшувалася. Через рік на концерті було 1500 чоловік, ще через рік - вже 2500.

Народна популярність швидко привела до численних інтерв'ю на телебаченні, статей в журналах, ротацій на радіо і закордонним гастролям: Америка, Канада, Німеччина, Ізраїль, Латвія, Литва, Естонія, Польща.

У 2005 році вийшов другий альбом групи під назвою "О5".

У 2007 році 16 червня в Кракові (Польща) відбувся останній концерт групи, після чого 5'nizza оголосила про розпад.

Однак після численних прохань шанувальників (вийшло, що ціле покоління яке виросло на музиці 5'nizza ніколи не чуло їх наживо, мріючи побувати на концерті), через 8 років, 4 березня 2015 року група оголосила про об'єднання. 21 квітня на створеному каналі YouTube групи був опублікований кліп на нову пісню "I Believe In You" (в лічені дні вiдео набрало мільйон переглядів), а 1 травня була опублікована друга записана після воз'єднання пісня "Вперёд".

Презентація третього альбому групи запланована на лютий 2017, після чого музиканти планують вирушити в тур на підтримку нового альбому. Наразі заявлені концерти в наступних країнах: Україна (8 концертів), Білорусь (1 концерт), Росія (6 концертів).

Сергій Бабкін

По поверненню з КаZантипу, який став вирішальним для 5'nizza, Сергій Бабкін разом з Сергієм Савенко (кларнет) записав на студії "М.A.R.T." 30 пісень, написаних ними самостійно, але вибивались з концепції 5'nizza. Також за 5 годин одним махом записали весь наявний матеріал. Сергій знову "нарізав" болванки, купив порожні бокси для двійників, зробив оформлення. Перший екземпляр подарував мамі, а потім друзям і знайомим.

Пiсля того, як 5'nizza стала "всенародно" відомою, з'явився інтерес і до учасників групи. Виявилося, що Сергій Бабкін - актор "Театру 19" і ще автор, композитор і виконавець своїх пісень. Едуард Шумейко запропонував випустити альбом, і з 30 записаних композицій були обрані 16, які стали альбомом "УРА!" (2004). Частина пiсень, що залишилася, лягла в основу альбому "БИС!" (2005).

Трохи пізніше відбулося знайомство з піаністом Юхимом Чупахіним, і близько півтора року хлопці грали втрьох, вперше відвідали Ізраїль, випустили альбом "СЫН" (2005), присвячений синові Сергія. Після приєднання до них бас-гітариста Ігоря Фадєєва був випущений альбом "МОТОР" (2007).

П'ятірка "класичної програми", почала функціонувати в повній мірі з приєднанням ударника - Костянтина Шепеленко.

Сергей Бабкін в першу чергу, перш за все, всупереч усьому - Актор. Не музикант, і навіть не співак. Виконуючи свої пісні, він підходить до цього з театральною подачею, акторським нутром, яке складно кудись сховати. Пісня як міні-спектакль. Слова - текст персонажа.

В квітні 2008 року вийшов альбом "Аминь.ru", це пісні які не знаходили собі мiсця у всіх попередніх альбомах, і потихеньку збиралися, притягаючи до себе собі подібних. Початкова задумка - записати їх просто під гітару, але звукорежисер Володимир Філатов запропонував інший варіант. Разом: акордеон - Григорій Міщенко, гітара - Роман Абашидзе, кларнет - Геннадій Фомін, і Сергій Бабкін - гітара, вокал. Вийшов альбом "Ура!", але на п'ять років старше.

Сергею Бабкіну цікаві музичні експерименти, завдяки чому світ побачили окремі програми (сам Сергій позиціонував їх як нові групи) "Взблатнулось" (стьоб на шансон) і "K.P.S.S." (названа за першими літерами імен учасників: Костянтин Шепеленко, Петро Целуйко, Станіслав Кононов, Сергій Бабкін) - в першому наближенні рок, але насправді компіляція накопичених вражень, починаючи з юності і по сьогоднішній день, улюбленої музики такого стилю, або чогось близького до цього.

На даний момент "Взблатнулось" і "K.P.S.S." не граються.

У 2010 році був випущений альбом "Снаружи и Внутри", який, на думку самого артиста, зв'язав акторську пісню з класичною музикою. Цього вдалося досягти завдяки залученню симфонічного оркестру до запису альбому.

У 2012 році група випускає альбом "STAR'YO", вже відомі пісні, записані в новій, незвичній обробцi.

У 2013 році виходить альбом "Сергевна", присвячений дочці. Презентація альбому в Харкові відбулася у Палаці Спорту, в Києві у клубі StereoPlaza.

У 2016 році випущений подвійний альбом "#неубивай". За цей рік Сергій грає більше 100 концертів у складі своєї групи і групи 5'nizza, дає серію ексклюзивних "квартирників" у 6 містах України (Миколаїв, Одеса, Львів, Суми, Дніпро, Запоріжжя).

У жовтні 2016 стає відомо, що Сергій Бабкін стане новим наставником шоу "Голос Країни", сівши в крісло Святослава Вакарчука. Прем'єра нового сезону запланована на 22 січня 2017.

Брюсcель

У 2010 році Святослав Вакарчук відвідує "квартирник" Сергія Бабкіна в Києві, на якому на нього справляє враження нова пісня "Зелений чай". Вакарчук запрошує Сергія взяти участь в його новій супергрупі, спільно з такими музикантами, як Дмитро Шуров (рояль, електропіаніно, електрооргани, металофон), Макс Малишев (барабани, перкусія), Петро Чернявський (бас-гітара, гітари). Сам Сергій, крім вокальної участі, грає в проекті на флейті і гітарах.

Проект отримує назву "Брюссель". Однойменний альбом записується в серпні 2011 в Брюсселі на студії ICP Recording Studios. В альбом увійшли 12 композицій, які звучать українською та англійською мовами. Вся пісні альбому написані Святославом Вакарчуком, крім пісні "Зелений чай" (слова і музика - Сергій Бабкін).

Суспiльна презентація проекту відбулася 13 грудня і вперше в історії України, транслювалася онлайн на каналі YouTube[5].

У квітні 2012 року відбувся тур на підтримку цього альбому.

Актор театру

У січні 1999 року будучи на III курсі, був зарахований до штату Харківського Російського Драматичного театру ім. О.С.Пушкіна, в якому пропрацював до 2002 року.

У театрі ім. О.С. Пушкіна відбувається знайомство з Ігорем Ладенко, який незабаром за місяць до закінчення Харківського Залізничного Інституту, кидає навчання і вступає до ХІМ на факультет "режисура драми". На II курсі замість 20 хвилинного відривку Ігор ставить повноцінний двогодинний спектакль "Емігранти" за п'єсою Славоміра Мрожека, з акторами-друзями Сергієм Бабкіним та Олегом Дідиком. Як правило, курсову роботу здають, отримують оцінку і забувають, але спектакль вийшов настільки гарним, що ставився на сцені протягом 12 років. Після "Емігрантів" були поставлені спектаклі "Кохання" і "ПАВЛО I". При постановці останнього, багато знайомих відмовляли Сергія від участі в спектаклі, оскільки не бачили в ньому Павла I. Все ж спектакль був зроблений, і на всеукраїнському театральному фестивалі "Культурні герої 2002" стає переможцем, отримуючи путівку до Києва. До Києва поїхала Студентська лабораторія Харківського Інституту Мистецтв з виставою "ПАВЛО I", а повернувся "ТЕАТР 19", який пiзнiше став культовим харківським театром.

Керiвництво театру ім. Пушкіна було невдоволено виникненням нового театру, і Ігоря Ладенко звільняють з посади "Майстра монтувального цеху". На наступний день Сергій Бабкін та Олег Дідик кладуть на стіл заяви про звільнення, оскiльки їм також було поставлена умова, або ви працюєте тільки в театрі ім. О.С. Пушкіна, або не працюєте зовсiм.

Сергей Бабкін грав в "Театрі 19" протягом 12 років (до 2012 року). На його рахунку такі ролі, як Х ( "Емігранти"), Біс ( "Чмо"), Капітан ( "Двері"), Гамлет ( "Наш Гамлет"). У театрi в 2007 році він познайомився зі своєю майбутньою дружиною - Сніжаною Вартанян.

У 2013 році разом зі Сніжаною приєднався до нещодавно утвореного харківського театру "Прекрасные Цветы", що працює в унікальному безсловесному жанрі фанк-футуризм, використовуючи пластику тіла та політ думки. Крім вистав показаних у рідній країні, "Прекрасные Цветы" брали участь у театральних фестивалях Коста-Ріки, Німеччини, Польщі, Азербайджану. На даний момент подружжя бере участь в спектаклях "Жир" і "Dracula".

Актор кiно

Першим успішним досвідом зйомки в кіно став епізод у фільмі "Русское" (Мосфільм, 2005). Фільм знятий за мотивами творів Едуарда Лимонова. Зйомки проходили в Харкові.

У 2007 році взяв участь у зйомках фільму "День радіо", де зіграв самого себе.

У 2009 році зіграв головну роль у фільмі Володимира Лерта "Вiдторгнення". Разом з Бабкіним у фільмі знімався Богдан Ступка, саундтрек до фiльму написала група "Бумбокс". Їх кліп "Наодинцi" був знятий на знімальному майданчику фільму, а один з головних героїв кліпу - Сергій Бабкін.

У 2014 році разом з дружиною Сніжаною Бабкіною бере участь у фільмі "Олександр Довженко. Одеський світанок "(2014 року)[8]. Сергій грає молодого Олександра Довженка, Сніжана - його дружину Юлію Солнцеву. На даний момент знято короткометражний фільм. Пізніше планувалися зйомки повного метра, однак зараз проект тимчасово призупинено.

Крім цього Сергій Бабкін епізодично знявся в таких фільмах:

"Как завести женщину" (2013) - могильник

"Хэппи-энд" (2013) - гравець в Мафію

"Первая любовь" (2009 ) - Mc Максим

"Сокровище: Страшно новогодняя сказка" (ТВ, 2007) - Макс

"Феномен" (2005).

Сімейний стан

У 2005 році Сергій одружується на Лілії Ротань.

1 вересня 2005 народжується син Ілля Сергійович Бабкін.

В 2007 році Сергій та Лілія Бабкін розлучаються.

11 травня 2008 року відбувається обряд (таїнство) вінчання Сергія Бабкіна та Сніжани Вартанян.

У Сніжани син від першого шлюбу Артур. Артур народився 4 листопада 2006 року.

27 березня 2009 Сергій і Сніжана вступають в офіційний шлюб.

7 вересня 2010 року у Сергія і Сніжани народилася донька Веселіна.

Батько - підполковник у відставці. Мати - вихователь у дитячому садку. Брат (старший на шість років) - військовий у званні майора. Сергій Бабкін закінчив Харківський ліцей мистецтв № 133 та музичну школу №13 по класу флейти. У 2000 році закінчив Театральне відділення Харківського Державного Університету Мистецтв (факультет "актор театру драми і кіно"). З 6 років завдяки мамі відвідував бальні танці, школу образотворчого мистецтва та фігурне катання. Паралельно захоплюється театром. У середній школі бере активну участь у шкільній самодіяльності, КВК і ходить у драмгурток. Гітару вперше взяв у 12 років. На Сергiя у цей час вплинули групи "Браво", "Чиж & C", пізніше - Володимир Висоцький. Після закінчення у 1994 році 9-го класу і дитячої музичної школи, вступає на театральне відділення харківського Ліцею Мистецтв (закінчив в 1996).
Читати повністю

Фотографії

Новини зСергій Бабкін

Сергій Бабкін показав, як виглядав в дитинстві
ФоторепортажСергій Бабкін показав, як виглядав в дитинстві
24.11.2019

Сергій Бабкін оприлюднив своє дитяче фото

Сергій Бабкин постарів заради ролі у фільмі
ФоторепортажСергій Бабкин постарів заради ролі у фільмі
18.11.2019

5 грудня у всеукраїнський прокат виходить історична драма "Чорний ворон", заради ролі в якій Сергій Бабкін перетворився до невпізнання

Сергій Бабкін шокував зміною іміджу
ФоторепортажСергій Бабкін шокував зміною іміджу
23.05.2019

Український співак і музикант Сергій Бабкин продовжує дивувати прихильників несподіваними змінами у своєму іміджі

Сергій Бабкин і його дружина чекають на третю дитину
ФоторепортажСергій Бабкин і його дружина чекають на третю дитину
13.03.2019

На обкладинці нового номеру журналу Viva! - одна з найкрасивіших пар українського шоу-бізнеса

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше