Вхід

Ольга Понізова

Ольга Понізова

Дата народження:08 березня 1974, 48 років риби

Місце народження:Москва

Діяльність:актриса

Досягнення:Відома по фільму "Все буде добре!" де вона зіграла головну героїню Олю.

9,9
138 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Це одна з найбільш загадкових актрис вітчизняного кінематографа. Її рідко можна побачити на ток-шоу, вона уникає спілкування з журналістами. Останнім часом про неї рідко говорять і пишуть. Хтось скаже, що вона пішла з професії, відійшла від справ. Але це невірно - Ольга грає в театрі, працює над новими проектами.

Це одна з найбільш загадкових актрис вітчизняного кінематографа. Її рідко можна побачити на ток-шоу, вона уникає спілкування з журналістами. Останнім часом про неї рідко говорять і пишуть. Хтось скаже, що вона пішла з професії, відійшла від справ. Але це невірно - Ольга грає в театрі, працює над новими проектами.

Ольга Понізова народилася в Москві восьмого березня тисяча дев`ятсот сімдесят четвертого року. Зі столицею пов`язана її творча кар`єра. У школі Оля спочатку навчалася на "відмінно", а потім інтерес до навчання став пропадати, і вона стала просто відбувати "повинність", а ще пізніше стала прогулювати заняття. Цікаво, що вже в той час дівчина мала свій погляд на багато питань. Вона була твердо переконана в тому, що школа потрібна для того, щоб продемонструвати молодій людині все наявні дисципліни з тим, щоб надалі він сам визначився, який предмет йому більш цікавий. Швидше за все, саме з цієї причини Ольга Понізова стала все частіше пропускати заняття, адже шкільні дисципліни не входили в коло її інтересів. З юності дівчину цікавила кіношкола. Тільки тут вона могла досхочу спілкуватися з цікавими, непересічними людьми, обговорювати прем`єри, самостійно ставити спектаклі. Біографія Ольги пониззі не могла скластися інакше. Адже тільки в школі кіноактора вона відчувала себе комфортно і впевнено. Досить рано Ольга зрозуміла, що сцена - це її життя.

Упевненості в правильному виборі додала роль у фільмі "Не зійшлися характерами", де наша героїня знімалася у віці п`ятнадцяти років. З цього моменту Ольга Понізова жила тільки мистецтвом. Вона практично закинула заняття в загальноосвітній школі і стала посилено готуватися до вступу в театральне училище.

Мрія про сцену дівчата збулася, коли в тисяча дев`ятсот дев`яносто першому році вона поступила в Щукінське училище на курс Алли Казанської. Її однокурсниками стали Амалія Гольданская і Олексій Кравченко. Ольга дуже подружилася з ними, і часом вони разом прогулювали пари. Навіженість актриси, як не дивно, зіграла їй на руку. Дізнавшись про її норовливий характер, Віктор Сергєєв запропонував їй пройти кастинг в його картину "Гріх. Історія пристрасті ". На подив багатьох, незабаром вона з`явилася на екрані з самим Олександром Абдуловим. Цей фільм став певною віхою в творчості актриси. Ольга Понизова отримала неоціненний досвід акторської майстерності.

Після успішної роботи з Олександром Абдуловим молоду актрису помітили, і пропозиції про роботу стали надходити значно частіше. Це може здатися дивним, але саме в цей момент вона вирішила на деякий час відійти від роботи в кіно і максимально зосередитися на навчанні в інституті. Тільки через два роки актриса Ольга Понізова повернулася на знімальний майданчик. На цей раз вона зіграла одну з головних ролей в популярному нині фільмі "Все буде добре" Дмитра Астрахана. Ця картина принесла їй величезну популярність, скористатися якою актриса не зуміла. Закінчивши училище, вона майже відразу вийшла заміж, а ще через дев`ять місяців народила сина. Три роки вона не працювала в професії, присвятивши себе родині, дитині. Домашні клопоти швидко втомили Ольгу, вона відчула непереборне бажання знову займатися улюбленою справою.

У цей час їй дуже допоміг Сергій Проханов, який запросив її в популярний "Театр Місяця". У цьому театрі вона пропрацювала багато років. В цей же час (1998) фільмографія Ольги пониззі поповнилася ще однією цікавою роботою в серіалі "Зал очікування". Ця робота повернула актрисі втрачені позиції. Її партнерами на знімальному майданчику стали Віра Глаголєва, Михайло Ульянов, Михайло Боярський, В`ячеслав Тихонов, Ніна Усатова і інші популярні актори. ТЮГ У дві тисячі третьому році Ольга перейшла в Театр юного глядача, де працює до цих пір. Вона стала чергувати нові театральні та кіноролі. У цей період нові фільми з Ольгою пониззі виходили регулярно, але, незважаючи на це, в дві тисячі сьомому році вона знову залишила кіно і всі останні роки працює тільки на сцені ТЮГу.

Особисте життя

Ця сторона життя актриси ховається за сімома замками, хоча в інших питаннях Ольга дуже товариська і контактна людина. Напевно, вона має рацію: у кожної людини має бути щось особисте, що не терпить чужих очей і рук. Творча біографія Ольги пониззі склалася успішно (так вважає сама актриса), чого не можна сказати в повній мірі про її особисте життя. Відразу після закінчення училища молода актриса вийшла заміж за Андрія Челядінове. Актриса Ольга Понізова, чоловік якої, як і вона сама, мріяв про довге і щасливе сімейне життя, вирішила навіть залишити професію. На жаль, досить швидко відносини з яскравих і романтичних перетворилися в тьмяні і пересічні. А потім почалися нескінченні сварки і скандали. Зрештою Ольга зрозуміла, що жити більше в такій обстановці вона не зможе, і сім`я розпалася. Найбільша радість від цього невдалого шлюбу - син Ольги пониззі - Микита. Він її головне досягнення і надія в житті. Колишній чоловік допомагає виховувати сина, але про те, щоб відновити сім`ю, не може бути й мови. Розлучившись з першим і єдиним чоловіком, актриса не захотіла ще раз виходити заміж, а може бути, не зустріла чоловіка, поруч з яким було б комфортно і спокійно не тільки їй, але і її синові.

Вона не зовсім типова актриса. Ольга Понізова, особисте життя якої позбавлене повноцінних сімейних відносин, своїм нинішнім становищем задоволена. Вона не прагне до якихось надмірностей, задовольняється лише найнеобхіднішим. Але при цьому вона незалежна і матеріально, і психологічно. Сьогодні вона вже може відмовитися від ролі, яка їй не подобається.

Це одна з найбільш загадкових актрис вітчизняного кінематографа. Її рідко можна побачити на ток-шоу, вона уникає спілкування з журналістами. Останнім часом про неї рідко говорять і пишуть. Хтось скаже, що вона пішла з професії, відійшла від справ. Але це невірно - Ольга грає в театрі, працює над новими проектами.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: