Закрити
Наверх Наверх

Нік Фрост
Nick Frost

Нік Фрост
8,3 
16 голосів
Оцінити:

Дата народження: 28 березня 1972 (zodiac овен)

Місце народження: Ессекс, Англія

Діяльність: актор, сценарист

Досягнення: Найбільш відомий по роботі в серіалі "Spaced", а також фільмам "Зомбі на ім'я Шон" і "Типу круті лягаві".

Біографія

Нік Фрост народився 28 березня 1972 року в Лондоні, Англія. Закінчивши школу, він деякий час працював офіціантом і провідним корпоративних заходів.

У 2002 році виступив як співавтор і актор 6-ти серійної комедійної драми The Sofa of Time.

У тому ж році Нік представив свій телевізійний проект Danger! 50,000 Volts, який був пародією на шоу, де різні експерти з виживання демонструють, як діяти в критичних ситуаціях. У 2003 році вийшов другий сезон під назвою "Danger! Incoming Attack !".

Наступна помітна роль Фроста відбулася в романтичній зомбі-комедії Зомбі на ім'я Шон. Сценаристами фільму виступили Саймон Пегг і режисер фільму Едгар Райт. У 2006 році він знявся в другому фільмі Пегга-Райта - Типу круті лягаві, де зіграв констебля Денні Баттерман. Також він візьме участь у роботі над фільмом Край світу, який готується до виходу в 2010 році. Цей фільм завершить трилогію Кров і морозиво (The Blood and Ice Cream Trilogy), першими двома фільмами якої булиShaun of the DeadіHot Fuzz.

Фотографії

Новини зНік Фрост

Саймон Пегг і Нік Фрост екранізують фентезі "Річки Лондона"
Саймон Пегг і Нік Фрост екранізують фентезі "Річки Лондона"
02.05.2019

Продакшн-компанія Саймона Пегга і Ніка Фроста Stolen Picture займеться екранізацією фентезійної драми Бена Аароновича "Ріки Лондона"

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше