Наверх Наверх

Марк Ротемунд
Marc Rothemund

Марк Ротемунд
4,6 
5 голосів
Оцінити:

Дата народження: 26 серпня 1968 (zodiac діва)

Діяльність: режисер

Досягнення: Номінації: Оскар, 2006 рік. Переможець: Берлінський кінофестиваль, 2005 рік. Європейська кіноакадемія, 2005 рік .

Біографія

Німецький кінорежисер.

Свою кар'єру кінорежисера почав як асистент свого батька режисера Зіги Ротемунда, а також інших режисерів. Потім як режисер зняв кілька епізодів для німецького телесеріалу "Anwalt Abel". У 1998 році знімає свій перший фільм "Das merkwürdige Verhalten geschlechtsreifer Großstädter zur Paarungszeit" і отримує премію "Bayerischer Filmpreis" в номінації Кращий режисер-початківець (нім. Regienachwuchspreis).

У 2000 році знімає молодіжну комедію "Мурахи в штанях", на тему статевого потягу у підлітків. Фільм мав великий успіх - подивилися 1,7 мільйона глядачів. У 2005 році знімає фільм "Останні дні Софі Шолль", який був номінований на 78 церемонії премії "Оскар" в номінації Кращий фільм на іноземній мові.

У 2007 виходить фільм "Сексуальна революція" про групу дилетантів, які вирішили зняти порнофільм. У 2010 році знімає новий фільм - "группіз не залишаються на сніданок", з Анною Фішер і Костею Ульман в головних ролях.

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше