Закрити
Наверх Наверх

Побачення наосліп
Mein Blind Date mit dem Leben

7,8 
64 голоса
Оцінити:
IMDB 7,1/10

Країна, рік: Німеччина, 2017

Жанр: драма, комедія

Режисер: Марк Ротемунд

Сценарист: Рут Тома

Продюсер: Йоко Хігуті-Зіцман

Актори: Костя Улльман, Анна Марія Мюе, Уве Пройсс, Герберт Фортубер, Йохан фон Бюлов

Прем'єра в Україні: 16.02.2017

Світова прем'єра: 26.01.2017

Касові збори в Україні, грн.: 1 827 637

Тривалість: 1 год. 51 хв.PT1H51M

Головний герой фільму – талановитий юнак, який, незважаючи на свою недугу, йде до поставленої мети. Поганий зір не завадить йому здобути омріяну професію, справжню дружбу та кохання.

Цікаві факти:

- Кінострічка заснована на автобіографічній книзі Салії Кахаватте.

- Це третій спільний проект К. Улльмана і Анни Марії Мюле, до цього вони обидва грали в серіалах "Кримінальний кросворд" (2001) і "Місце злочину" (1970).

- Це четверта спільна робота К. Улльмана і Якоба Маченца після картин "Літо у великому місті" (2013), "Ангел-охоронець" (2012) та "3 турка і 1 немовля" (2015).

Рецензії до фільму

всього - 2
AVA
Andrey Nedzelnitsky 20.02.2017 11:36

Відчайдушна лірика життя…
Європейське розважальне кіно активно торує свій шлях на кіноринку – і, стоячи «особняком» від голлівудського, в своїй підгрупі, є таким самим різноманітним, як і країни Європи, де кожна з країн відображає свій власний колорит. Кіно Франції, навіть…

Відчайдушна лірика життя…
Європейське розважальне кіно активно торує свій шлях на кіноринку – і, стоячи «особняком» від голлівудського, в своїй підгрупі, є таким самим різноманітним, як і країни Європи, де кожна з країн відображає свій власний колорит. Кіно Франції, навіть у драматичних своїх проявах, більш тяжіє до романтизму, в той час, як кіно Німеччини – до педантичного реалізму, - навіть в царині романтичного кіно. І ось перед нами робота режисера Марка Ротемунда за автобіографічною книгою Салії Кахауатте – Побачення наосліп (Mein Blind Date mit dem Leben).
Сюжет фільму переповідає історію хлопця, в якого, внаслідок відшарування сітківки, залишилось лише 5% зору. Проте світ розпливчастих образів не зупиняє чоловіка і він приймається за авантюру – стати фахівцем в готельній справі. Так, йому доведеться пройти наосліп через увесь курс, і разом з тим він закохується – закохується у чарівний образ Лаури-чарівної білявки з персоналу готелю «Баварський двір», де проходить стажування… Можна відзначити щирість і небайдужість до проблем інших, головного героя, що допомагає йому в майже безнадійній авантюрі…
Фільм виконаний у дещо традиційній для німецького кіно акцентом на реалізм – хоча зазвичай це досить таки підкупає тим, що фільм не виглядає таким собі солодко-млосним тортом. Можна сказати, що і романтична лінія також тут виглядає рівноправною, поряд з лінією дружби і робочого процесу, як наприклад – стосунків у колективі практикантів, друзіі Салії – студент Макс, якому він допомагає у навчанні завдяки феноменальній пам’яті, та Хамід – біженець, який працює посудомийником, проте мріє працювати як лікар у бригаді рятувальної служби.
Авторам вдалось створити фільм з досить міцним сюжетним стрижнем, та декількома лініями розвитку подій – як наприклад, навчання та ліричною, яка з’являється не «зразу». Звісно, можна виділити декілька певних штампів, як сюжетного плану, так і операторської роботи, проте вони скоріше роблять фільм ще ближчим до глядача. Стрічка цінна своїм соціальним і мотиваційним запалом, тим, що ставлячи майже фантастичні цілі, ми можемо досягати неймовірних перемог над долею, і завойовувати серце коханої людини. Особисто мені вразила повага до праці в Німеччині – так, тут опанувати фах мріють і люди з простих родин, так і «мажори», як наприклад – Макс – син власника мережі ресторанів.
Щодо гри акторів. Костя Ульман досить проникливо втілює суперечливий характер головного героя Салії – що намагається приховати вади зору, неодноразово проходить через розчарування – заради перемоги. Образ його друга-ловеласа Макса зіграв Якоб Маченц, в якому співіснує легкість в особистому житті і відповідальність – у навчанні. Даму серця сліпого кохання Салії втілила Анна Марія Мюе – жінку, яка теж пройшла через сумніви як у ставленні до пристрасті, так і власне до амбіційного німецького сінгалезця. Цікавою є ця стрічка, у плані і загального зрізу німецького суспільства – від середнього до робітничого класу…
Як висновок. «Кохання наосліп» – цікава, динамічна історія в якій лірика стосунків є лише однією з багатьох ліній. Побудована і знята з німецьким прагматизмом, вона саме за допомогою тяжіння до реалізму приваблює глядача, і буде цікава як мотиваційний фільм не тільки людям з вадами зору, а і усім, хто прагне досягти бажаної цілі в житті.
Недзельницький Андрій

Відчайдушна лірика життя…
Європейське розважальне кіно активно торує свій шлях на кіноринку – і, стоячи «особняком» від голлівудського, в своїй підгрупі, є таким самим різноманітним, як і країни Європи, де кожна з країн відображає свій власний колорит. Кіно Франції, навіть…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
AVA
Марина Бердар - Явдощенко 15.02.2017 12:18

Человек – это очень многогранная личность, которая может справиться с любыми трудностями, с любыми жизненными ситуациям, вообщем совсем, что уготовила нам судьба. Но только при наличии одного очень важного условия – это мечты. И не просто мечты, а мечты, которой…

Человек – это очень многогранная личность, которая может справиться с любыми трудностями, с любыми жизненными ситуациям, вообщем совсем, что уготовила нам судьба. Но только при наличии одного очень важного условия – это мечты. И не просто мечты, а мечты, которой ты живешь, которая является смыслом твоего существования.
Но пока не видишь какого-то наглядного примера или истории, пока ты не проникся чей-то жизненной ситуацией -все это просто слова. Слова, которые ничего не значат.
Примером именно такой истории и есть фильм « Побачення на осліп». Хотя, как по мне, то предоставленное название фильма, нашему зрителю, не совсем соответсвует его содержани. Что за свидание. О чем они вообще? Ведь суть даже не во взаимотношениях с девушкой, а с жизнью в целом.
Фильм снят по мотивам книги Салия Кахаватте « Свидание вслепую с жизнью». Как и в книге, здесь речь идет о жизни самого автора. Только вот с немного измененным сюжетом.
Салли был обычным школьником, со своими переживаниями и эмоциями. И в один прекрасный день, Салии заметил, что почти ничего не видит. В итоге, ему ставят неутешительный диагноз, при котором видеть он сможет всего на 5 %. А у него ж такие планы на жизнь были, которые, он собственно, говоря, и не собирается менять. Вооружившись поддержкой матери и сестры, Салия едет в Мюнхен, для того чтобы исполнить свою заветную мечту. А именно, чтобы работать в отельном. И хорошо подготовившись, Салия смог пройти собеседование, чтобы никто не заметил, что у него проблемы со зрением. Только вот так дальше работать? Об этом наш герой как-то не подумал. И не зря ж говорят, что тех, кто стремиться к мечте всей душой. Очень доброе сердце. Ведь, благодаря Салия, парень по имени Макс смог пройти собеседование, будучи при этом шалопаем и разгильдяем. И Макс, в свою очередь, узнав о беде нашего героя, стал ему лучшим помощником и другом, покрывая и сохраняя его тайну. Да и другие сотрудники, прониклись его судьбой, и всеми силами делали так, чтобы, не смотря на недуг Салли смог работать, как полноценный человек.
Ну и как же без любви? Салия влюбился в девушку с чарующим голосом. Но и ее он обманул, не сказав про свой недуг. И как говорится, все тайно, когда-то становится явным. Так и здесь. Находясь в постоянном напряжении, Салия начал принимать стимуляторы, которые довели его до депрессии, срыва, и скандального ухода из отеля. Но взяв себя в руки, рассказав всем правду, Салия решил доказать всем, что он будучи инвалидом, сможет осуществить свою мечту.
А нам только остается смотреть, и вдохновляться героической жизнью Салии Кахаватте.
Фильм «Побачення на осліп» , это фильм о том, что никогда нельзя опускать руки, чтобы с тобой не случилось. Если у тебя есть мечта,. То ты сможешь все преодолеть. Почувствуйте всем сердцем. Что вы на самом деле хотите и действуйте. У вас все получится.
Всем приятного просмотра!

Человек – это очень многогранная личность, которая может справиться с любыми трудностями, с любыми жизненными ситуациям, вообщем совсем, что уготовила нам судьба. Но только при наличии одного очень важного условия – это мечты. И не просто мечты, а мечты, которой…

+5 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 24
Побачення наосліп фильм Побачення наосліп фильм с Костя Улльман Костя Улльман в фильме Побачення наосліп Анна Мария Мюэ в фильме Побачення наосліп  в фильме Побачення наосліп лучшый кадр фильма Побачення наосліп смотреть кадр к фильму Побачення наосліп все кадры фильма Побачення наосліп новый кадр к фильму Побачення наосліп интересные моменты фильма Побачення наосліп кадры из Побачення наосліп кадры из фильма Побачення наосліп Побачення наосліп кадры Побачення наосліп картинки фото из Побачення наосліп фото из фильма Побачення наосліп фото к фильму Побачення наосліп Побачення наосліп фото первые кадры из фильма Побачення наосліп фотографии Побачення наосліп Побачення наосліп кадры из фильма фото из фильма Побачення наосліп бесплатно картинки из Побачення наосліп

Відгуки про фільм Побачення наосліп

всього - 4
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

Отличное кино! Доброе, искреннее, качественное и хорошо снятое. Побольше бы таких фильмов (в отличии от сраных оттенков)

відповісти
AVA

Фільм дуже класний, який показує, що треба мріяти та йти до своєї мети, незважаючи ні на що!)

відповісти
AVA

Фильм очень понравился. Красивый и добрый)

відповісти
AVA

Дещо утопічна драма-мелодрама про ідеальних іммігрантів, серед яких один (головний герой) з особливими вадами зору. Сміятися особливо нема з чого. Хіба що з неймовірної наївності більшості оточуючих його, яку не розуміють, що ж це з ним не так?!

відповісти

Дивіться також

Душа компанії
Life of the Party
Ілюзія кохання
Mal de pierres
Мовчання
Silence
Не гальмуй
À fond
Жива
Жива
Кохання без правил
Любовь без правил
Хороший хлопчик
Хороший мальчик
28 панфіловців
28 панфиловцев
Бабуся
Моя бабуся Фанi Каплан / OIFF