Вхід

Марія Смольнікова

Марія Смольнікова

Дата народження:17 грудня 1987, 32 року стрілець

Місце народження:Свердловськ, СРСР (Єкатеринбург, Росія)

Діяльність:актриса

Досягнення:Нагороди: диплом міжнародного фестивалю про права людини "Сталкер", приз кінофестивалю "Віват кіно Росії"! і премію у рамках конкурсу глядацьких симпатій "Прекрасна сімка" на десятому фестивалі російського кіно "Московська прем'єра".

10
11 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народилася взимку 1987 року в уральському місті Свердловськ (сьогодні - Єкатеринбург). У юності вона грала на сцені Театру Юного Глядача в Нижньому Новгороді, а в 2011 році стала випускницею Російської Академії Театрального Мистецтва, майстерні Дмитра Кримова і Євгенія Каменьковича. В учбовий заклад їй вдалося поступити тільки з третього разу, і вона потрапила в число студентів експериментального курсу.

Марія Смольнікова приєдналася до акторської трупи театру "Школа драматичного мистецтва" (Лабораторія Дмитра Кримова). Вона була задіяна в постановках "Смерть Жирафа", "Катя, Соня, Поля, Галя, Віра, Оля, Таня". і виконала роль Леніна в спектаклі "Горки-10".

Її кінодебют відбувся в драмі "Дочка" в 2012 році.

У 2012 році стало відомо, що Марія Смольнікова візьме участь в зйомках телевізійного проекту "Купрін. Азарт" і військовому бойовику "Сталінград" від режисера Федора Бондарчука.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: