Закрити
Наверх Наверх

Марія Смольнікова

Марія Смольнікова
10 
10 голосів
Оцінити:

Дата народження: 17 грудня 1987 (zodiac стрілець)

Місце народження: Свердловськ, СРСР (Єкатеринбург, Росія)

Діяльність: актриса

Досягнення: Нагороди: диплом міжнародного фестивалю про права людини "Сталкер", приз кінофестивалю "Віват кіно Росії"! і премію у рамках конкурсу глядацьких симпатій "Прекрасна сімка" на десятому фестивалі російського кіно "Московська прем'єра".

Біографія

Народилася взимку 1987 року в уральському місті Свердловськ (сьогодні - Єкатеринбург). У юності вона грала на сцені Театру Юного Глядача в Нижньому Новгороді, а в 2011 році стала випускницею Російської Академії Театрального Мистецтва, майстерні Дмитра Кримова і Євгенія Каменьковича. В учбовий заклад їй вдалося поступити тільки з третього разу, і вона потрапила в число студентів експериментального курсу.

Марія Смольнікова приєдналася до акторської трупи театру "Школа драматичного мистецтва" (Лабораторія Дмитра Кримова). Вона була задіяна в постановках "Смерть Жирафа", "Катя, Соня, Поля, Галя, Віра, Оля, Таня". і виконала роль Леніна в спектаклі "Горки-10".

Її кінодебют відбувся в драмі "Дочка" в 2012 році.

У 2012 році стало відомо, що Марія Смольнікова візьме участь в зйомках телевізійного проекту "Купрін. Азарт" і військовому бойовику "Сталінград" від режисера Федора Бондарчука.

Фільмографія

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше