Вхід

Віктор Іллічов

Віктор Іллічов

Дата народження:05 лютого 1946 водолій

Дата смерті:08 жовтня 2010

Місце народження:Ленінград, Росія

Досягнення:Зіграв більше 90 ролей.

10
33 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Почав сценічне життя, будучи підлітком. Він записався і справно відвідував дитячу студію при театрі імені Лєнсовєта, де грав, переважно, характерні ролі.

У 1967 році Віктор закінчив ЛГИТМИК (рос.) і став актором Ленінградського театру імені Ленінського комсомолу. У 1973-1975 грав в театрі імені Коміссаржевської. З 1977 року - актор кіностудії "Ленфільм".

У кіно дебютував невеликою роллю абітурієнта в мелодрамі Георгія Натансона "Старша сестра" (1967). Вже у своєму п'ятому фільмі - "Особисте життя Кузяева Валентина" - він зіграв заголовну роль.

Типаж Віктора - скромняга, який лізе в усі справи, борючись з власною соромливістю. Його герої були різними: добрими, злими, сміливими, боязкими, розумними - але завжди і скрізь вони викликали посмішку глядачів.

Серед найбільш помітних ролей актора : Фабіо в музичній костюмній комедії Яна Фріда "Собака на сене", Осадчий у військово-героїчній кіноповісті "Хроніка пікіруючого бомбардувальника", Алєксєєв в комедії "Вечірній лабіринт", Довгий в героїчній комедії Ельдора Уразбаєва "Пильнуй, Федька-"Бик" в пригодницькому фільмі "Зелений фургон", Савчук в комедії "Кіт в мішку", Макар в крутійському детективі "геній".

На початку 90-х Віктор поїхав в США.

Помер 8 жовтня 2010 року після важкої і тривалої хвороби.

Повернутися до списку персон

Іменинники, 1 квітня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: