Наверх Наверх

Чжі Хван Кан
Kang Ji Hwan

Чжі Хван Кан
8,5 
15 голосів
Оцінити:

Дата народження: 20 березня 1979 (zodiac овен)

Місце народження: Сеул, Південна Корея

Досягнення: Відомий за гру в серіалах Кав'ярня (2010) і Обмани мене (2011), фільмах Незмонтований фільм (2008) і Моя дівчина — спец-агент (2009).

Біографія

Чжі Хван Кан - південнокорейський актор.

Кан дебютував у мюзиклах "The Rocky Horror Show" і "Grease". Потім він зіграв епізодичні ролі в популярних корейських теледрамах "Аромат літа", "Без зупинки 4", "More Beautiful Than A Flower" і "Залиш останній танець мені".

Він почав грати головні ролі і став знаменитий завдяки теледрамі телекомпанії MBC "Будь міцним, Гиюм Сун!", де він знявся разом з Хан Хе Джин. Також завдяки грі у цьому серіалі він став відомим і в Японії, Китаї і Тайвані. У 2009 році він знявся в романтичній комедії "Моя дівчина — спец-агент" з Кім Ха Скиглив і отримав премію Grand Bell Awards в номінації "Найкращий новий актор". У 2011 році знявся в теледрамі "Обмани мене" з Юн Ин-Хе.

У теж час, в 2005 році він знявся в незалежному кіно "Гість і господар", який був показаний в Кореї і на "Міжнародному фестивалі". Так само фільм був показаний на 32 кінофестивалі в Сіетлі, в 2006 році.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше