Вхід

Зірка серіалу "Люк Кейдж" повірить у Бога

20.03.2018
Зірка серіалу "Люк Кейдж" повірить у Бога

Актор Майк Колтер, відомий по ролі Люка Кейджа в серіалах "Захисники", "Джесіка Джонс" і "Люк Кейдж", виконає одну з провідних ролей в драмі під назвою "Неможливе" ("The Impossible").

Американські кінематографісти продовжують активно знімати фільми про так зване диво господнє, незважаючи на неоднозначні відгуки критиків : в домашньому прокаті подібне кіно збирає непогані гроші. "Неможливе" - один з таких фільмів, що не має нічого спільного з однойменною драмою-катастрофою 2012 року.

Мова в картині, грунтованій на реальних подіях, піде про жінку на ім'я Джойс Сміт (її зіграє зірка серіалу "Це ми" Кріссі Метц), 14-річний син якої впав в замерзле озеро взимку в Міссурі і нібито помер. Але жінка провела багато годин у ліжка загиблого сина і довго молилася, поки його серце не забилося знову.

Колтер зіграє Томмі Шайна, пожежника-атеїста, який дістав хлопчика з води, нібито почувши голос згори, що вказав, де треба шукати.

Зйомки фільму вже стартували і проходять в Канаді. Керує зйомкою Роксанн Доусон, яка знімає за сценарієм Гранта Ніпорта.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: