Вхід

Джесіка Альба розповіла про материнство

19.03.2018
Джесіка Альба розповіла про материнство

Джессіка Альба (Jessica Alba) розповіла журналу Redbook про своє відношення до материнства. Будучи матір'ю трьох дітей, 36-річна актриса признається, що не потребує загального пробачення, коли здійснює помилки.

"Мені не потрібні соцмережі в якості терапії для того, щоб сказати, що в якийсь день я помилилась як матір, - говорить Джесіка. - Це усе тільки моя справа. Мені байдуже, якщо хтось хоче виставляти свою брудну білизну в Інтернеті, але про мене люди і так знають досить. Я здійснюю помилки постійно".

Попри те, що Альба намагається уникати подібної публічності, перебування наодинці їй теж складно. "Іноді, коли я зустрічаюся з друзями, ми обговорюємо прийняті нами вірні і невірні рішення. Тоді я можу сказати собі: так, це було безглуздо, - признається актриса. - Але потім ти випиваєш келих вина і рухаєшся далі".

Незважаючи на зайнятість, Джесіка обов'язково виділяє час для простого спілкування зі своїм чоловіком Кешем. "Я завжди намагаюся повернутися додому раніше, щоб викупати дітей і побути з ними перед сном, - сказала вона. - Після цього я і Кеш завжди вечеряємо разом і обговорюємо, як пройшов наш день. Такі хвилини потрібні мені постійно".

Удосконалюючись в мистецтві материнства, Альба сподівається стати прикладом для своїх дітей. "Я сподіваюся, що, бачачи, як я не боюся виходити із зони комфорту, вони набудуть безстрашності перед труднощами, - розповідає вона. - Я хочу, щоб вони знали, що не можна здаватися, коли стає важко, адже саме в подоланні труднощів можна навчитися чому-небудь".

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: