Вхід

Фільм "Можна тільки представити" - грунтований на історії життя відомого музиканта

19.03.2018 Фоторепортаж
Фільм "Можна тільки представити" - грунтований на історії життя відомого музиканта

В Україні з 26 квітня виходить фільм "Можно тільки представити", грунтований на історії життя відомого музиканта, соліста рок-групи MercyMe Барта Милларда.

Група MercyMe записала любовну баладу "I Can Only Imagine". Композиція стала платиновим хітом і надихнула сотні тисячі слухачів. У кліпі на пісню учасники групи, інші музиканти і актори тримають в руках портрети своїх близьких.

"I Can Only Imagine (Official Music Video) "
https://www.youtube.com/watch?v=BRPGRdbGHSs

Новый сингл "I Can Only Imagine (The Movie Session) "
https://www.youtube.com/watch?v=ZNDEyxEMNp0

Фильм "Можна тільки представити" - це легка сімейна мелодрама, що розповідає про події, що передували запису легендарного синглу. Окрім Дэниса Куэйда ("Собаче життя", "Пастка для батьків", "Твої, мої і наші") і Клорис Личман ("Все або нічого", "Вісший пілотаж") в "Можна тільки представити" зіграли реальні зірки року і кантри, включаючи культового музиканта Трэйсі Адкінса.

Синопсис
Історія народження знаменитої однойменної пісні групи "MercyMe". Лідер групи присвятив цю пісню - про віру, любов і пробачення - своєму батьку, не підозрюючи, що скоро вона облетить весь світ, стане платиновим хітом, а головне - подарує надію мільйонам людей.

В Україні прем'єра запланована на 26 квітня 2018 року.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: