Вхід

Повернути "Іронію долі": в Нацраді виступили з несподіваною заявою

19.03.2018
Повернути "Іронію долі": в Нацраді виступили з несподіваною заявою

Радянський фільм "Іронія долі" не несе в собі політичних моментів, при цьому, як і низка подібних картин, заборонений до показу в Україні. Це говорить про невиправданість внесення стрічки в так званий чорний список Мінкульту.

Такою думкою з журналістами порталу "Лівий берег" поділився глава Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, який вважає, що особистостям забороняти в'їзд до України і порушувати проти них кримінальні справи можна, а ось забороняти або дозволяти кіно варто, орієнтуючись на те, чи становлять вони загрозу інформаційній безпеці країни.

"Проблема з так званими "чорними списками" існує у нас давно - через те, що людина внесена в нього, у нас забороняється демонстрація фільму, в якому вона знімалася. Але сам фільм не несе пропаганду і має міжнародне визнання. Однак чисто за формальними ознаками ці фільми заборонені у нас до показу", - зазначив він.

За словами Артеменка, закон потребує поправок.

"Аналогічна ситуація з "Іронією долі", де грає Тализіна, яка підписала звернення по Криму. Хоча не факт, підписала вона його чи її просто використали. Але там же грає і Ахеджакова, яка рвала серце за Україну. Фільм не несе політичних моментів, але ми його заборонили за тим же принципом. Закон потрібно модернізувати", - додав він.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • АИ

    Анна Иоанно 19.03.2018 16:28

    Кто кроме пенсионеров смотрит старые совковые фильмы??? Это выборный электорат партии постсовковых обещалок. Только кроме этого больше у них ничего нет. Но их электорат каждый раз им верит и надеется что они станут молодыми , здоровыми и хорошо зарабатыв.

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: