Вхід

Вандали зібсували зірку Майкла Джексона

19.06.2018 Фоторепортаж
Вандали зібсували зірку Майкла Джексона

Періс Джексон (Paris Jackson) зіткнулася з вандалізмом, причому непрямим, але все одно зірці було неприємно. Деякі умільці прикрасили граффіті зірку на голлівудській "Алеї слави", що належить радіоведучому Майклу Джексону. Періс відмила її, а після виразила своє обурення.

Модель, якою виповнилося двадцять років, розмістила фотографію в Instagram, де видно, як вона коштує рачки і відмиває червону фарбу із зірки, яка належить радіоведучому Майклу Джексону, що народився в Лондоні. Зірки двох знаменитостей відрізняються емблемами на них. На одній зображений мікрофон, а на іншій - пластинка.

У коментарі до фото Періс написала: "У деяких людей абсолютно немає ніякої поваги. Я розумію, що є різниця між мікрофоном і пластинкою, але ім'я є ім'я". Вона також відповіла прихильникові, що похвалив її за очищення пам'ятного знаку, і пояснила, що гостювала у друга, що живе неподалік.

Вона відмітила, що прекрасно розуміла, що зірка належить не її батьку, але не могла пройти мимо. "Я не думаю, що хтось спеціально мітив в це ім'я, - написала вона. - Швидше за все, це були які-небудь діточки, що бавилися поблизу. Але для мене ім'я є ім'я, і як тільки я почула про це, то пішла з'ясувати, що відбувається".

Періс було всього одинадцять років, коли її батько, піп-король Майкл Джексон, помер, це сталося в 2009 році.

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: