Вхід

Вілл Сміт зворушив прихильників посланням до дружини

06.01.2018 Фоторепортаж
Вілл Сміт зворушив прихильників посланням до дружини

Вілл Сміт - один з найуспішніших акторів Голлівуду. І успіх його полягає не лише в професійних досягненнях, але також в особистих. Паралельно з кар'єрою Віллу вдалося створити міцну сім'ю і виростити талановитих дітей. Проте багато в чому, як неодноразово говорив він сам, це заслуга його дружини - Джади Пінкетт Сміт. Саме вона частково пожертвувала своєю акторською кар'єрою, щоб дати можливість реалізуватися чоловікові, в той час, як сама цілком присвятила себе сім'ї.

Вілл неодноразово говорив про кохання до дружини, але його недавній пост зворушив прихильників. У своєму особистому мікроблозі Сміт опублікував раритетное весільне фото, і написав послання дружині з нагоди 20-річної річниці:

"Кохання має щось схоже з піклукаванням про сад... Я навчився тому, що треба фокусуватися на тому, щоб допомагати тобі розквітати і перетворюватися на того, ким ти хочеш бути. І це замість того, щоб вимагати, щоб ти ставала тим, чого вимагає моє его.

Я навчився знаходити задоволення в тому, щоб живити твої мрії замість того, щоб боротися з тобою, щоб задовольнити свої егоїстичні потреби і наситити свою невпевненість.

Я навчився тому, що любов - це уміння слухати. Любов - це уміння віддавати. Любов - це свобода.

З річницею, моя королева"!

Джерело: viva.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: