Вхід

Рідлі Скотт нецензурно вилаявся на адресу російського кінокритика Антона Доліна

07.12.2021
Рідлі Скотт нецензурно вилаявся на адресу російського кінокритика Антона Доліна

Відомий російський кінокритик Антон Долін взяв інтерв'ю у британського режисера Рідлі Скотта. Режисер різко відреагував на питання про його фільм Остання дуель.

На YouTube-каналі Радіо Долін російського кінокритика та головного редактора журналу Искусство кино Антона Доліна вийшов випуск Рідлі Скотт — фантаст чи історик? Розбираємо всесвіти від Чужого та Гладіатора до Дому Gucci. У ньому він разом з іншими російськими кінокритиками аналізує творчість культового британського режисера Рідлі Скотта.

В самому кінці випуску він виклав найцікавіше — фрагмент із інтерв'ю з 84-річним Рідлі Скоттом, в якому режисер різко відреагував на одне з питань. В ньому Долін запропонував обговорити один зі свіжих фільмів Скотта Остання дуель (2021).

На зауваження кінокритика, що Остання дуель — найреалістичніший фільм у його кар'єрі і навіть більш реалістичніший за картини Царство небесне (2005) та Робін Гуд (2010), режисер вилаявся нецензурно.

"Fuck you, Fuck you. Дуже дякую [за питання], але Fuck you, Fuck yourself". — відповів Рідлі Скотт. Цей фрагмент Антон Долін размістив у відео на 48 хвилині програми.

Примітно, що в субтитрах ці слова Рідлі Скотта були перекладені більш цензурно: "Ви не маєте рації сер. Я рішуче з вами не погоджуюся".

Після того, як новина про інцидент розійшлася у російських ЗМІ у форматі "Рідлі Скотт облаяв російського кінокритика Антона Доліна", Долін різко відреагував на такі матеріали.

"Дозволю собі зробити припущення: єдина причина того, що ця „новина“ була так ганебно роздута, — повальна радість тисяч людей через те, що хтось (до того ж дуже знаменитий) поставив на місце „цього Доліна“", — так прокоментував він ситуацію.

І додав, що цих видань для нього більше не існує. "Ну гаразд, нетверезі артисти з поганих російських блокбастерів, але ви типу професіонали, м?"

Він пояснив, що інтерв'ю, яке мало тривати за планом лише п’ять хвилин, виявилося вдвічі більшим, і відбулося раніше запланованого. А фрагмент із лайкою він включив у свою програму "як особливо виразний".

"Питання скінчилися, і відразу я запитав про реалістичність нового фільму в порівнянні з попередніми. Скотт, здається, образився. Якби ситуація була трохи іншою, я був би обережнішим і делікатнішим. Але сталося як сталося". Долін додав, що "обидва звели це [ситуацію] на жарт" і залишилися в гарних стосунках.

Нагадаємо, наприкінці листопада у світовий прокат вийшов новий фільм Рідлі Скотта Дім Гуччі .

Джерело: nv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: