Вхід

"Вічні" обігнали "Дюну" в прокаті

06.12.2021
"Вічні" обігнали "Дюну" в прокаті

Світові касові збори екранізації коміксів Marvel "Вічні" досягли 384 мільйонів доларів за підсумками минулих вихідних. Таким чином, вона зуміла відтіснити в прокаті іншу екранізацію - фантастичний фільм "Дюна", грунтований на роботах Френка Герберта. На його рахунку 382 мільйони доларів.

При цьому, у розпорядженні "Вічних" не було китайського кіноринку, тоді як "Дюна" користувалася на ньому серйозними перевагами перед іншими голлівудськими проектами. У США перевага "Вічних" виявилася ще переконливішою.

А лідером американського прокату залишився анімаційний фільм студії Disney "Енканто", який зібрав ще 12,7 мільйона доларів до завершення свого другого выкенду. Сукупна каса мультфільму досягла 116 мільйонів доларів. На другому місці фільм "Мисливці за привидами 3: Спадкоємці" з результатом 10,3 мільйона доларів.

Третій рядок рейтингу зайняла драма "Будинок Gucci", яка розповідає про змову з метою вбивства спадкоємця модного будинку. На її рахунку ще 6,7 мільйона доларів і загальний результат - трохи більше 67 мільйонів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: