Вхід

Культову компанію The Walt Disney вперше за майже 100 років очолить жінка

06.12.2021
Культову компанію The Walt Disney вперше за майже 100 років очолить жінка

Головою ради директорів культової американської компанії The Walt Disney з 31 грудня стане Сюзан Арнольд - перша жінка, яка очолить її за 98 років її існування. Про це говориться в заяві компанії.

Відомо, що Арнольд замінить на посту голову ради директорів Роберта Айгера, який минулого року покинув пост головного виконавчого директора Disney і у кінці 2021 року вже повністю відходить від керівництва компанією.

Повідомляється, що Арнольд 14 років була членом ради Disney і з 2018 року обіймала посаду незалежного головного директора.

За словами Айгера, ця жінка - "ідеальний вибір" на його місце і надалі компанія "Має хороші можливості для успіху".

Уточнюється, що нова глава обіцяє "служити довгостроковим інтересам акціонерів" і співпрацювати з виконавчим директором Бобом Чапеком.

Також відомо, що Арнольд упродовж останніх 8 років була виконавчою директоршею інвестиційної компанії Carlyle Group і обіймала менеджерські посади в компанії споживчих товарів Procter and Gamble і мережі швидкого харчування Mcdonald's.

Декілька інших керівників Disney оголосили, що йдуть з компанії до кінця 2021 року. Так, звільняється творчий директор студії Disney Алан Хорн, президент і головний креативний директор Disney Branded Television Гар Марш і генеральний юрисконсульт компанії Алан Браверман.

Джерело: mignews.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • М

    Матвей 06.12.2021 17:53

    Найс, менеджер мака станет главой диснея. Сам Волтер в гробу перевернулся и чихнул. Ну может все наладится и они перестанут пилить ширпотреб? Посмотрим - поглядим

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: