Вхід

Раян Рейнольдс про проблеми з батьком: "Мій тато був жорстким хлопцем"

30.05.2018
Раян Рейнольдс про проблеми з батьком: "Мій тато був жорстким хлопцем"

41-річний Раян Рейнольдс обожнює жартувати і на будь-які чутки про проблеми в сім'ї відбувається жартами. Не секрет, що жарти - це захисна реакція психіки. Днями актор дав відверте інтерв'ю виданню The Journal, в якому розповів про важке дитинство, сім'ї і про те, чому завжди відбувається жартами. Рейнольдс признається, що складні стосунки з батьком досі не дають йому спокою.

"Мій тато був жорстким хлопцем. Колишній коп, колишній боксер. Рости в такій обстановці- означає ніколи не розслаблятися. Мені ніколи не було легко. Це не повинно бути якоюсь слізливою історією - кожному даються випробування під силу, і я нічим не відрізняюся в цьому відношенні. І я знаю, що упродовж усього мого життя я переживатиму це почуття тривоги", - розповів актор.

Раян намагається у всьому шукати позитивні сторони і не звертати уваги на смуток. Тривога для нього - це двигун до дії. "Я шукатиму жарт у будь-якій речі, щоб не шукати смуток і печаль", - відмітив актор.

До речі, нещодавно Раян признався New York Times, що страждає від панічних атак. Причиною захворювання став батько. Зараз актор навчив справлятися з панічними атаками, адже раніше були і складні періоди. "Щоб уникнути його криків або взагалі будь-якого занепокоєння, я займався такими речами, якими і не повинен був, по факту. Стриг лужок, натирав до блиску один увесь будинок", - поділився актор.

Джерело: 24news.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: