Закрити
Вхід

Леонардо ДиКапріо написав відкритий лист Джо Байдену

26.01.2021
Леонардо ДиКапріо написав відкритий лист Джо Байдену

Актор і Посол світу ООН по боротьбі зі зміною клімату Леонардо ДіКапріо опублікував у своєму Instagram відкритий лист, звернений до нового президента США Джо Байдену. У ньому він говорить про проблеми зі зміною клімату і закликає політика звернути на них увагу.

"Поки ми оправляємося від Covid - 19 і відновлюємо світову економіку, ми також повинні вжити заходи по відвертанню зміни клімату. По факту, це не такі вже і окремі завдання, вони про одне і те ж. Це найвирішальніший момент десятиліття в історії людства, щоб впоратися з кліматичною кризою", - пише ДіКапріо.

Актор назвав інавгурацію Джо Байдена поворотним ходом історії і заявив, що перед ним стоять величезні завдання.

"Вас можуть запам'ятати як "кліматичного президента", який відвів людство від краю прірви. Ви можете трансформувати світові енергетичні системи від палива до чистої енергії, а також створити багато робітників місць, скоротивши шкідливе забрудненні і усунувши економічну, расову нерівність і нерівність у сфері охорони" здоров'я, - додав актор.

Він також відмітив, що тільки обравши сміливе лідерство, ми всі разом зможемо створити новий світ. Крім того, ДіКапріо похвалив рішення президента знову приєднатися до Паризької угоди, але заявив, що цього недостатньо і необхідно робити все, що в наших силах.

ДіКапріо довгі роки бореться з кліматичною кризою і займається рішенням проблем довкілля. Він заснував власний фонд "Leonardo DiCaprio Foundation" в 1998 році і продовжує працювати у складі інших організацій, а також брати участь в зйомках екологічних фільмів.

До листа актора приєдналися і його колеги, включаючи Зої Дешанель, Наталі Портман, Джейн Фонда і багато інших діячів культури.

Джерело: film.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: