Вхід

Катрін Деньов поспілкувалася з журналістами

22.07.2019
Катрін Деньов поспілкувалася з журналістами

Французька актриса Катрін Деньов  на зустрічі з журналістами відповіла на питання про фільми, переваги і плани на майбутнє. Так, Деньов розповіла, яка роль в її фільмографії вплинула і вразила її.

"Можливо, це була роль Франсуа Трюффо "Останнє метро". Потому як цю роль я грала вже в певному віці. У цей період у мене був переломний момент в житті. І ця роль, можливо, також вплинула на інші ролі. І Франсуа Трюффо створював персонажа - жінку, яка відповідає за деякі речі", - відмітила Катрін Деньов.

Крім того, актриса розповіла про роботу в новому фільмі японського режисера Хірокадзу Кореєди "Правда", який цього року відкриє 76-й Венеціанський міжнародний кінофестиваль. Варто відмітити, що це перша робота режисера, знята не в Японії і на французькій і англійській мовах.

"Цього режисера я просто обожнюю. Але сама історія, якщо говорити про персонажа, якого я граю, - французька актриса на схилі своєї діяльності - абсолютно на мене не схожа. Вона (героїня фільму - ред.) настільки від мене відрізняється, що мені було цікаво у брати участь в створенні образу і бачити представлення японського режисера на рахунок образу. Але складність роботи полягала в тому, що режисер не говорить ні на якій іншій мові, окрім японської. Нам постійно треба було звертатися до перекладачів. Але я отримала задоволення від цих зйомок", - розповіла Деньов.

Актриса відмітила, що ніколи не хотіла б зіграти в якихось "кривавих фільмах", а ось, якби вона не зіграла у фільмі "Шервудські парасольки", то її кар'єра пішла б абсолютно по-іншому, упевнена актриса.

Катрін Деньов в ході розмови також відмітила новий проект, в якому грає. "Бажання зіграти у фільмі з'являється після зустрічі з режисером. Частенько режисери виступають і сценаристами своїх фільмів. Починаючи з нового сезону, я зніматимуся у молодої талановитої жінки-режисера", - розповіла французька зірка кіно.

Також Катрін Деньов відповіла на бліц-питання:

- Якщо духи, то.

- Запах гарденії.

- Улюблена їжа - це...

- Це повинно бути щось свіже, якесь італійське блюдо;

- Якщо алкоголь, то...

- Горілка-тонік;

- Чоловіки...

- На жаль, це необхідність;

- Україна...

- Це.радість!

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: