Вхід

Глава Walt Disney заробить майже півмільярда доларів

20.03.2018
Глава Walt Disney заробить майже півмільярда доларів

Глава компанії Walt Disney Боб Айгер є одним з самих високооплачуваних медіа-менджерів у світі. Це підтверджується даними про його заробітки.

Стверджується, що, у разі досягнення усіх запланованих радою директорів Walt Disney результатів, до 2021 року, коли збіжить термін його контракту Айгер запрацює 423 мільйони доларів з урахуванням усіх виплат.

Такий рівень компенсації був підтверджений а початку березня 2018 року спеціальною комісією, що представляє інтереси власників найбільших пакетів акцій Walt Disney. У своєму рішенні вона виходила з упевненості в тому, що знаходження Айгера на посту найближчими роками є критично необхідним, у тому числі і і тому, що компанія проходитиме складний процес поглинання великої голлівудської студії 20th Century Fox з усіма її активами.

Нагадаємо, що Боб Айгер очолює Walt Disney з 2005 року. Саме під його керівництвом компанія зробила ряд украй вигідних інвестицій. Зокрема, була придбана Marvel Entertainment, а трохи пізніше і студія Lucasfilm. Надалі це дозволило Wlat Disney заробити тільки на один прокат багато мільярдів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: