Вхід

Фільм "Лобо" обійдеться Warner Bros. в $200 млн

12.02.2018
Фільм "Лобо" обійдеться Warner Bros. в $200 млн

Виробничий бюджет фільму "Лобо", заснованого на однойменній серії коміксів DC, складе не менше 200 мільйонів доларів, якщо він буде заснований на тому варіанті сценарію, який був запропонований режисеру Майклу Бею. Такі дані наводить видання The Hollywood Reporter.

Джерела в студії Warner Bros. стверджують, що її керівництво не надто тішить така перспектива, тому, найімовірніше, сценарій чекає серйозна ревізія з метою скорочення витрат. При цьому студії потрібно дотримати певний баланс, щоб Бей, який звик оперувати істотними бюджетами, не втратила інтерес до проекту. Нагадаємо, що на момент написання даної замітки переговори з Майклом Беєм ще тривали.

Студія намагалася запустити у виробництво екранізацію коміксів, присвячених інопланетного мисливцеві за головами протягом десяти років. Проект змінював режисерів і виконавців головних ролей, але так і не був реалізований.

Останнім потенційним виконавцем ролі Лобо значився Дуейн Джонсон. Чи прийме актор участь у версії, яку може зняти Майкл Бей, поки невідомо. У Джонсона вкрай завантажений знімальний графік на найближчі роки.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: