Вхід

Джолі про виховання дітей і ставлення до політики

12.02.2018
Джолі про виховання дітей і ставлення до політики

42-річна голлівудська зірка Анджеліна Джолі - не тільки знаменита актриса і режисер, мати шістьох дітей, а й активний борець за права людей країн третього світу, вона також посол доброї волі ООН. Джолі виступає проти сексуального насильства, а в останні роки досить багато часу приділяє проблемі боротьби за права жінок. У березневому номері журналу Elle актриса розповіла про своє ставлення до політики, про права людей і вихованні дітей.

Інтерв'ю у актриси взяв колишній держсекретар США Джон Керрі. У бесіді з політиком Джолі зізналася: "В юності я була досить аполітична. Я почала цікавитися проблемою прав людини і зустрічатися з біженцями, тому що я хотіла вчитися. У мене було романтичне бачення ситуації: я думала, що натягну черевики і стану гуманітарним працівником. Але в якийсь момент розумієш, що цього недостатньо. Потрібно дивитися в корінь проблеми".

Також Джолі розповіла про права жінок і радах дітям: "Я багато думаю про те, як важко боролися жінки за свої права і те, що ми маємо сьогодні. Значення має абсолютно все - важливо, як ви поводитеся в повсякденному житті, що знаєте про свої права і наскільки ви солідарні з жінками в усьому світі. Я завжди кажу своїм дочкам, що кожен може одягти сукню і зробити макіяж. Тільки ваш розум може охарактеризувати вас. Зрозумійте хто ви, яка ваша позиція і за що ви боретесь. І бийтеся за свободу інших. Жити, щоб прислужувати - це жахливо", - підсумувала актриса.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: