Вхід

Дженніфер Лопес вступить в сутичку з штучним інтелектом

16.06.2021
Дженніфер Лопес вступить в сутичку з штучним інтелектом

Дженніфер Лопес, що підписала довгостроковий контракт про співпрацю з потоковим сервісом Netflix, визначилася з черговим спільним проектом. Актриса візьме участь в науково-фантастичній стрічці під назвою "Атлас", режисером якої стане творець фільму-катастрофи "Розлом Сан-Андреас" Бред Пейтон.

Дія відбуватиметься в майбутньому. Лопес належить зіграти героїню, супротивну штучному інтелекту, який вирішив, що єдиний спосіб покласти край війнам, - покінчити з самим людством. Щоб перехитрити свого супротивника, їй належить співпрацювати з тим, чого вона боїться найбільше, - іншим штучним інтелектом.

"Можливість зняти Дженніфер в головній ролі цього фільму - втілення моєї мрії, оскільки я знаю, що вона привнесе неймовірну силу, глибину і достовірність, якими ми усі захоплюємося в її роботі", - прокоментував постановник.

Відмітимо, що в активі Пейтона є відразу декілька перспективних кінопроектів. Серед них ще один науково-фантастичний бойовик, який називається "Самий розшукуваний у Всесвіті" з Дейвом Батистою в головній ролі, і нещодавно він приєднався до адаптації популярної відеогри "Sniper Elite".

Терміни робіт над "Атласом" доки не уточнюються.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: