Вхід

Інтимну сцену Бетмена та Жінки-кішки прибрали з серіалу "Харлі Квін"

16.06.2021
Інтимну сцену Бетмена та Жінки-кішки прибрали з серіалу "Харлі Квін"

Творці анімаційного серіалу "Харлі Квін" мали намір продемонструвати глядачам інтимну сцену, учасниками якої були Бітмен і Жінка-кішка, проте керівництво компанії DC не дозволило це зробити. Такою інформацією поділився співавтор мультсеріалу Джастин Халперн.

За його словами, йшлося про епізод з майбутнього третього сезону шоу, в якому Темний лицар повинен був зайнятися оральним сексом зі своєю суперницею. "Але в DC нам сказали: "Ви не можете цього зробити. Ви абсолютно не можете цього зробити. Герої цим не займаються", - прокоментував він.

Халперн стверджує, що намагався відстоювати свою ідею, але марно. "Ми запитали: "Ви хочете сказати, що герої - це просто егоїстичні коханці"?.' Вони відповіли: "Ні, це тому, що ми продаємо іграшки і споживчі товари. Важко продати іграшку, якщо Бетмен теж робитиме щось таке".

Відмітимо, що в коміксах Брюс Уэйн неодноразово спокушав супермоделей і російських балерин, і цю поведінку жодного разу не засуджувалося. "Харлі Квін" вважається шоу для дорослих. Тому заперечення проти того, щоб приносити жінці задоволення, здалося багатьом прихильникам помилковим. Реакція в соціальних мережах стала тому підтвердженням.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: