Вхід

Джекман і Шварценеггер влаштували спільне тренування

06.07.2018
Джекман і Шварценеггер влаштували спільне тренування

Американці святкували 4 липня День незалежності. Хью Джекман (Hugh Jackman) і Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger) вибрали незвичайний спосіб відмітити важливий день, вони влаштували тренування в одному з каліфорнійських фітнес-центрів.

Мускулисті знаменитості розпочали святкове середовище з штанги в руках, і Хью не зміг утриматися, щоб не викласти селфи з Арнольдом. "Прекрасний спосіб відмітити 4 липня"! - написав Джекман. Шварценеггер пізніше відповів в Twitter: "Було здорове побачити тебе і тренуватися разом"!

Бачити Шварценеггера таким, що займається в залі разом з Джекманом було, поза сумнівом, приємно усім прихильникам 70-річного Термінатора, у кінці березня того, що пройшов через операцію на відкритому серці. Після операції йому знадобилися тижні на відновлення, і він нещодавно виклав відео, в якому подякував усіх, хто бажав йому швидкого одужання після процедури по заміні сердечного клапана, який був встановлений акторові ще в 1997 році.

"Спасибі вам усім за ваші добрі побажання, за усі листівки, телефонні дзвінки і електронні листи і повідомлення, за усе інше, що я отримав від людей зі всього світу, - сказав Арнольд. - Я дійсно дуже ціную усе це".

Попри те, що дні бодібілдінгу для нього давно позаду, Арнольд не втомлюється пропагувати фитнес і не соромиться повідомляти про свої тренування в соцсетях. Хью Джекман, якому довелося провести немало часу в тренажерних залах для ролі Росомахи, признавався, що багато дізнався тоді про те, як треба і слід займатися. "Я і сам міг би вже стати інструктором, - признавався він. - Але в глибині душі я дуже ледачий. Я ж актор. Тому я нию і нарікаю, і мені потрібний тренер, щоб підштовхувати мене і примушувати

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: