Вхід

Одеський Міжнародний Кінофестиваль 2018: дати проведення

06.07.2018
Одеський Міжнародний Кінофестиваль 2018: дати проведення

9-й Одеський Міжнародний Кінофестиваль вважається одним з наймасштабніших глядацьких кінофестивалів в східній Європі. У 2018 році подія пройде з 13 по 21 липня.

Одеський Міжнародний Кінофестиваль був створений в 2010 році і за ці роки поправу завоював звання найяскравішої кіноподії літа. 9 днів феста об'єднують в собі ексклюзивні прем'єри, майстер-класи і унікальну фестивальну атмосферу.

Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми: Міжнародна і Національна, а також Конкурс європейських документальних фільмів.

У 2018 рік для Междунардного конкурсу було відібрано 12 повнометражних фільмів з 19 країн: драма "Стикс", психологічна драма "Вежа. Ясний день", лірична стрічка "Три з половиною", сатирична комедія "Шкода", драма "Вулкан", комедія "Кристал", драматичний трилер "Поророка", чорна комедія "Дорога грому", фільм про дорослішання "Дівчина", драма "Паризька освіта", гангстерська сага "Перелітні птахи" і драматична комедія "Важиб".

До Національної програми увійшло 5 фільмів: драма "Герой мого часу", "Коли падають дерева", докуметальная стрічка "Дельта", "Тера", документальний фільм "Гоголь Док".

У конкурсі Європейський фільмів візьмуть участь 8 картин: "Віддалене сузір'я", "69 хвилин з 86 днів", "Домашні ігри", "Тварини і інші люди", "Багато дітей, мавпа і замок", "Михайло і Данило", "Робіт" і "Ока Орсона Веллса".

Крім того, організатори заходу традиційно на другий день Одеського Кинофествиаля, 14 липня, організовують кіноперформенс на Потьомкінських сходах - один з наймасштабніших open - air- показів в Європі.

Цього разу глядачі побачать чорно-білу стрічку "Safety Last"! (1923)для якої 2018 є ювілейним - саме 95 років тому фільм режисерів Сема Тейлора і Фреда С. Наймаера побачив світ. А показ відбудеться у супроводі симфонічного оркестру.

Джерело: beztabu.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: