Вхід

Армен Джигарханян відновився і не думає про колишню дружину

13.06.2018
Армен Джигарханян відновився і не думає про колишню дружину

Відомий актор Армен Джигарханян завершив черговий курс лікування. Як заявили друзі, зараз 82-річний артист у хорошому настрої, до нього повернулося почуття гумору. Деякі журналісти навіть жартують, що Армен Борисович - завидний жених і знову може вирушати в Рагс. Тим часом друзі артиста грати в ігри з колишньою дружиною зірки Виталиной Цымбалюк-романівською не збираються.

Як розповіли приятелі артиста, зараз Армена Борисовича більше цікавить Чемпіонат світу по футболу, а не черговий виток розглядів з Виталиной. Друзі актора, проте, твердо мають намір покарати жінку і звинувачують її в спробах присвоїти майно народного артиста.

Тим часом прихильники Джигарханяна кілька тижнів тому звернулися з відкритим листом Володимиру Путіну в якому звертається увага на нездорове освітлення скандалу актора з екс-дружиною в пресі і "безумство у сфері ЗМІ". На думку авторів листа, особисте життя народного артиста перетворилося на шоу, яке старанно рекламують і по суті йдеться вже про "публічне цькування", яке "оскверняє ім'я метра".

Більше того, творці звернення пишуть про справжню "громадську хворобу" і просять припинити "цькування і психологічний терор" відносно відомих людей і зупинити "смертельну машину".

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: