Вхід

Мег Райан про свою кар'єру: "Я ніколи не хотіла бути актрисою"

13.06.2018
Мег Райан про свою кар'єру: "Я ніколи не хотіла бути актрисою"

56-річна актриса Мег Райан, відоміша по фільмах "Коли Гаррі зустрів Салі" і "Несплячі в Сієтлі", не знімалася в кіно вже більше трьох років. У Голлівуді, слід сказати, давно говорять про те, що її кар'єра закінчена, та і сама актриса не заперечує, що її робота в кіноіндустрії добігла кінця.

У інтерв'ю своїй колезі Гвинет Пэлтроу на ЗОЖ-саміті In Goop Health в Лос-Анджелесі Райан поділилася своєю думкою із цього приводу.
Я ніколи не прагнула стати актрисою. У школі я займалася журналістикою і була дуже цікавою. Мені б хотілося повернутися назад і подивитися, ким би я могла бути, - сказала зірка, а потім продовжила:

Я ніколи не хотіла бути актрисою. Для мене бути знаменитістю все одно що бути спостерігачем. Я увесь час почувала себе кимось на зразок учня і намагалася підійти до всього з точки зору антропології.

Також Райан розповіла про проблему спотвореного образу, який преса і публіка створюють навколо тієї або іншої знаменитості.

Коли ти стаєш відомою особою, навколо тебе завжди з'являється певна порожнеча, яку люди заповнюють своїм уявленням про тебе. Про що б ти там собі не думав, людям більшою мірою наплювати на це. Вони хочуть знати тільки те, що самі собі уявили. Тому частенько ти отримуєш такі коментарі у свою адресу, які насправді не мають до тебе анінайменшого відношення.

Зараз Мег Райан набагато цікавіше проводити час з сім'єю. У неї є 26-річний син Джек від шлюбу з актором Деннисом Куэйдом, а також 14-річна Дейзи Тру, яку вона удочерила в 2006 році.

Джерело: spletnik.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: