Закрити
Вхід

Ганну Сєдокову позбавляють батьківських прав

04.05.2018
Ганну Сєдокову позбавляють батьківських прав

Українська співачка Анна Сєдокова заявила, що її колишній чоловік, бізнесмен Максим Чернявський, забрав у неї дочку і намагається позбавити батьківських прав.

"Зараз мій великий біль — Моніка. Ось уже вісім місяців у мене немає можливості нормально з нею бути поруч. Її батько, людина, якій я довіряла, пішов проти мене війною. Максим вирішив позбавити мене материнських прав, і я абсолютно не розумію, за що. Я жодного разу не забороняла йому бачитися з дочкою, брати її. Він і його бабуся відвезли Моніку в Америку і звернулися до суду", — розповіла Сєдокова. Головним свідком виступила мати бізнесмена, з якою зараз і живе дитина. Чернявський з бабусею Моніки заявили, що співачка небезпечна для дитини, може відвезти її в Росію і не повернути. Вона зазначила, що ніколи не забороняла колишньому чоловікові бачитися з дочкою, і брати її до себе. Наразі Сєдокова найняла декілька адвокатів, щоб повернути дочку.

"На мене обрушилися система, найдорожчі адвокати. Тепер я можу зустрічатися з дитиною, йти з нею в кіно виключно в присутності наглядача, повинна говорити з донькою виключно англійською, а Моніка її погано знає, не розуміє, чому мама так поводиться, чому ми не разом, а я не хочу їй цього пояснювати!", — говорить співачка. Вона підкреслила, що всі зароблені гроші йдуть на оплату рахунків від адвокатів. "Все, що я зараз заробляю, витрачаю на адвокатів. Я борюся проти системи, проти сотень тисяч доларів. З вересня роблю все, що в моїх силах. Я буду боротися за Моніку. Але для того, щоб оплачувати адвокатів, я повинна заробляти. Багато. З боку Максима витрачаються сотні тисяч, і я теж повинна платити. У мене рахунки адвокатам по 50-60 тисяч доларів. Година роботи юриста коштує 600 доларів. Тому я працюю, заробляю, співаю веселі пісні і борюся за свою дитину", — сказала скандальна артистка.

Нагадаємо, у Сєдокової троє дітей від різних батьків. Старшу доньку Аліну вона народила від футболіста Валентина Белькевича, який помер у 2014 році. В сім’ї також росте хлопчик — Гектор, який народився в 2017-му. З його батьком, як і з Максимом Чернявським, Сєдокова більше не разом.

Джерело: news.online.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: